Wpis z mikrobloga

Weszłam na mirko po weekendowej przerwie i jestem ZACHWYCONA akcją #dziewczynybeztabu

Jako różowa popieram, NIE MA LITOŚCI DLA ZDRADZAJĄCYCH, niezależnie od płci. Brawo mirko, to piękny karta w Twej historii. Teraz tylko czekać na post jakiegoś biednego uświadomionego niebieskiego, który zrobi jakieś dziękczynne rozdajo.

#afera #bekazrozowychpaskow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarkaMleczna: słońce, ale to sporadyczne przypadki będą, za to te p-------e rozsyłają rodzinom wpisy o ilości partnerów seksualnych, używanych zabawkach i tak dalej. Gdyby prowodyr afery sam wziął interes w swoje ręce, a nie udostępniał tego s-----------m z wykopu. Tak samo było z dziewczyną od #wgw
Fakt, trzeba tępić nie tyle samo k------o co przyzwolenie społeczne na nie, ale serio uważasz, że nawet tych pięciu partnerów seksualnych w
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: jakby to były same zdrady to OK. Ale szybko się to obróciło w niszczenie życia każdej babie która się tam udzielała bo olaboga 18 latka uprawia SEGZZZZ więc trzeba to powysyłać do jej rodziców, znajomych albo nawet do szkoły czy na studia.

Pamiętam co tu się o------o jak jakaś mirabelka zrobiła WGW. Stuleje wystalkowały i powysyłały wszędzie (przypominam, dorosła baba wstawiła nudla bez twarzy), inba na całego, laska się
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: ale przeciez tu od poczatku wcale nie chodzilo o zdrady, tylko o bul d--y, ze laski sie ruchaja. a to ze przy okazji tez zdradzaly, to taki fajny pretekst, ktory zreszta nie utrzymal sie zbyt dlugo xD skoro typowy wykopek nie rucha i nie ma szans na ruchanie, to inni tez nie mogo r----c! ( ͠° °)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
"tępienie zdrad" xd
Ta mentalność szeryfów i obrońców moralności, u tego pełnego hipokryzji katolickiego narodu, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
  • Odpowiedz