Wpis z mikrobloga

Weszłam na mirko po weekendowej przerwie i jestem ZACHWYCONA akcją #dziewczynybeztabu

Jako różowa popieram, NIE MA LITOŚCI DLA ZDRADZAJĄCYCH, niezależnie od płci. Brawo mirko, to piękny karta w Twej historii. Teraz tylko czekać na post jakiegoś biednego uświadomionego niebieskiego, który zrobi jakieś dziękczynne rozdajo.

#afera #bekazrozowychpaskow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolnay1 Powiem więcej: nigdy nie miała dotyczyć wyłącznie zdrad. Przecież tutaj stalkowano nawet osoby z #wgw (świadomie wrzucające nudesy). A co dopiero jeżeli dorwanie się do jakichś grupek facebookowych.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: mnie dziwi pojawianie się białorycerzy broniących żon zdradzających jawnie swoich mężów XD przecież jakby to ich różowe robiły to by ich #!$%@? wzięła ( ͡° ͜ʖ ͡°) nooo chyba że nie mają i myślą że poruchają świeżo porzucone mamuśki, to rozumiem... zawsze jakiś sposób XD
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: To chyba nie do końca wiesz na czym ta akcja teraz polega. Ona już na początku przestała dotyczyć zdrad, a zaczęła szkalowania i stalkowania praktycznie każdej loszki co udzielała się na tej grupie
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Nie ma to jak być zachwyconym stalkowaniem i nękaniem każdej dziewczyny która napisze w internetach że śmie uprawiać seks, albo kupić sobie wibrator xD
Czego to kobiety nie napiszą na wykopie żeby zdobyć poklask samców.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BarkaMleczna: jestem tym zmęczony, całe Mirko zawalone jednym tagiem, w masie takiej jak Mirko na wykopie nie ma szans aby sensownie takie coś przeprowadzić, zaraz wymknie się spod kontroli co właśnie się dzieje.

Ta akcja miała odrobinę sensu w przypadku gdy jakaś kobieta przyznała się tam do zdrady, raz że potępiam zdrady, dwa że była głupia i się do tego publicznie przyznała...

No ale robienie shitstormu bo ktoś uprawiał seks...
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Po prostu palnęłaś głupotę bo równie dobrze można popierać neonazizm, bo pietnuje kobiety uprawiające seks z murzynami, bo być może któraś z nich zdradza swojego partnera xD
Ta akcja to w 90+% zło, a ty wciąż jesteś ZACHWYCONA, więc ogólnie gratuluję kręgosłupa moralnego.
Bardziej prawdopodobne niż rozdajo od jakiegoś faceta będzie samobójstwo nastolatki bo będzie nękana przez rówieśników gdy przeczytają historię o tym, że kupiła sobie wibrator. Co nawet
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: nie wgłębiałam się w to za bardzo, tak jak mówię, nie siedziałam na mirko cały weekend. Popieram eksponowanie zdrad. Nie popieram stalkowania niewinnych dziewczyn, nawet jeśli są głupie jak but. Mam nadzieję, że wyjaśniłam.
  • Odpowiedz
  • 14
napisałam dokładnie powód mojej aprobaty ;) nie dorabiaj sobie narracji

@BarkaMleczna Ta "akcja" ze szkalowania niewierności błyskawicznie przerodziła się w plucie na kobiety śmiące w ogóle uprawiać seks. Mirko zasrane postami, że oto mamy twarde dowody iż kobiety to #!$%@?, a Ty coś piszesz o dorabianiu narracji.
Na przyszłość polecam jeszcze napisać, że jesteś kobietą, ale nie popierasz feministek, a w ogóle to uważasz, że kobiety są zawistne, głupsze, częściej zdradzają
  • Odpowiedz