Wpis z mikrobloga

Wy się śmiejecie, a mnie już po wczoraj nie jest do śmiechu :/ Już kit z rozwiązłością, ale te dziewczyny to intelektualne dno. One teraz się uczą, ale za chwilę transformują się w madki, będą mieć prawa wyborcze, wychowywać przyszłe pokolenia i sępić hajs od państwa - jednocześnie nie wnosząc kompletnie nic w rozwój już nawet nie narodu, ale czegokolwiek.

Jedynie netflix i inne mogą się cieszyć bo przybędzie mu nic nie robiącej, leżącej na kanapie widowni.

#dziewczynybeztabu #patologia
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RitmoXL: Dlatego coraz bardziej rozważam na wzięcie sobie za żonę jakąś niewiastę zza granicy. Co prawda mam jeszcze kupe czasu, ale takie rozkminy mnie dopadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrzpan: Mam wrażenie, że zwierzaki ogólnie nie mają takich kompetencji poznawczych jak ludzie, ale inteligencją przewyższają niejednego homo sapiens. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RitmoXL Jak pomyślę ilu znajomych z lat szkolnych teraz się rozmnaża to ogarnia mnie strach. Oni ledwo potrafili złożyć zdania ale znaleźli osobniczki na swoim poziomie intelektualnym. HEHE N----A W KLUBIE DOPŁATY NA P--O I TAK SIĘ ŻYJE HEHE ŚMIERĆ WROGOM PODLASIA
  • Odpowiedz
@Hannahalla: No w moim roczniku niektórzy już dawno nie żyją - oni mieli skompresowane życie. W wieku 20 lat mieli doświadczenia człowieka lat 30. Zdążyli zrobić dzieci i nie dożyli nawet 40.

(35 lat tutaj)
  • Odpowiedz
@RitmoXL nie chce nikogo bronić, ale wydaje mi się ze takie osoby zawsze byly, jedyna różnica jest taka, że teraz komunikacja jest łatwiejsza i mogą w prosty sposób łączyć się w grupy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak pomyślę ilu znajomych z lat szkolnych teraz się rozmnaża to ogarnia mnie strach. Oni ledwo potrafili złożyć zdania ale znaleźli osobniczki na swoim poziomie intelektualnym. HEHE N----A W KLUBIE DOPŁATY NA P--O I TAK SIĘ ŻYJE HEHE ŚMIERĆ WROGOM PODLASIA


@Hannahalla: Ale proszę odpimpać się od Podlasia i piszę to z Wrocławia
  • Odpowiedz
@RitmoXL: i co...piszesz to na vikop, gdzie najpopularniejsze sa tagi zwiazane z patostreamami a spora czesc uzytkownikow ma srogie problemy psychiczne xD ale to kilka karyn z fejsbuka jest problemem xD
  • Odpowiedz