Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem troche tej fali krytyki. Zgodzę się, że dużo nielogicznych decyzji taktycznych oraz czasami było troche słabo widać wszystki, ale moim zdaniem odcinek bardzo dobry. Trzymał w napięciu cały czas, muzyka bardzo dobra, gra aktorów i ich mimika też na świetnym poziomie. Wiadomo troche balonik był zbyt nadmuchany, że najlepsza bitwa w historii kina itp.
No i ta Arya skacząca 102 metry jak Małysz troche mnie #!$%@?ła.
#got
  • 9
@Gaj0s: Napięcie? Gdyby nie powtarzanie scen, to by to trwało 30 min a nie ponad godzinę. Ileż można wstawiać tę samą scenę, gdzie biegnie na kogoś masa umarlaków i że to już koniec, po czym za chwilę to samo, tylko w zwolnionym tempie.
@Gjt1337 no taktykę to sobie olali całkowicie bo jak można stracić cała kawalerię od razu, liczyłem tylko że duch uratuje Jona w kluczowym momencie i się poświęci a tak to ciężko powiedzieć czy zginął
@Gaj0s: oczywiście zgadzam się. Muzyka była na prawdę w porządku. Jednak jak dla mnie to jeden z nielicznych plusów tego odcinka. Chociaż nie jest ona tez w żaden sposób wyjątkowa. Nie wpiszesz teraz na yt: bitwa i winterfall soundtrack. Nikt tego nie zrobi. Już ballada podricka jest lepsza :)
@ayy__lmao myślę że odbiór też może być trochę zniekształcony przez to że był duży hype na tą bitwę ale no cóż, zobaczymy jak druga połowa sezonu