Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam TV. Sprawa wygląda tak że używany byłby do oglądania filmów czy przęglądania internetu więc obowiązkowo smart-tv (Netflix, HBO GO), obowiązkowo łączność WIFI no i żeby input lag był niski żeby dało się grać na PS4. 50 cali i 4k

Budżet max 3k

Znalazłem Philips 55PUS7303/12 bo podoba mi się ten ambilight w praktyce ale nie wiem jaki to ma input lag :(

#telewizor #ps4 #philips #lg #samsung #tv #elektronika
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veezen: a to nie lepiej kupić sam ekran i potem zmieniać co jakiś czas tv boxy?
Szwagier ma Samsung za 5k kupiony 4 lata temu. I nie da się tego używać. W sensie opcji Smart.
  • Odpowiedz
no i żeby input lag był niski


@Veezen: Nie rozumiem o co wam się rozbija z tym input lagiem. Mam poczciwego 5-letniego panasonica z promocji 4K 60 cali, do tego podpięty jest do konsoli za pośrednictwem amplitunera więc zapewne input-lag powinien być potworny, a jednak gdy gram w super wymagające gry zręcznościowe w stylu np. guitar hero gdzie rzeczy lecą szybko jak poyebjon to zupełnie tego input-lagu nie odczuwam ( ͡
  • Odpowiedz
Philips 55PUS7303/12


@Veezen: mam ten TV od października i nie polecam. Gubi łączność wifi, za każdym razem jak wyłączę kontrast dynamiczny to magicznie się włącza po jakimś czasie. Jak chcesz podłączyć PC i PS4 jednocześnie to musisz zrezygnować z HDR na ps4 i włączyć tryb monitora bo nigdzie nie ma opcji "overscan" (albo nie potrafię znaleźć) i obcina obraz z PC. Ambilight nie używam to sie nie wypowiem o nim (
  • Odpowiedz
@Veezen: Bierz coś z Androidem. HBO Śmiga zawsze bez zająknięcia (mam od pół roku i nigdy nie było problemu). Poleciłbym Sony XF9005, ale musiałbyś dołożyć te 1,2k.
  • Odpowiedz