Wpis z mikrobloga

Dalej nie mogę pojąć jak w 2019 można srać do dziury w ziemi. Czaicie, jest zima, mróz, chcecie zrobić dwójkę i musicie zakładać kurtkę (bo wątpie że wytrzymacie bez), może jeszcze jakieś buty i wychodzicie z domu do kibla pod ogrodzeniem jednego z większych marketów w Białymstoku. I sracie w tej niewygodnej kurtce, jest wam zimno i słyszycie rozmowy ludzi i podjeżdżające samochody.
Tyle lat oglądania, do wielu dziwnych rzeczy w uniwersum przywykłem ale do tego nie. Nigdy nie zrozumiem jak niskie standardy życiowe trzeba mieć, żeby nie mieć kibla. Już walić menela ale matka wygląda na mądrą, okuratną osobę.
Nie rozumiem i już.
#kononowicz #patostreamy
  • 14
@PZt37 Kiedyś opowiadałem o starszym małżeństwie które już nie żyje i które również nie miało kibla (i w sumie w tym domu dalej nie ma) chociaż była jakaś łazienka. Kasę na budowe kibla też mieli. Obaj byli przyzwyczajeni do takich warunków w jakich żyli i to moooże jestem w stanie jakoś zrozumieć.
Za to kompletnie nie rozumiem jeszcze młodego menela który ma możliwości na budowę kibla, gdyby zrobił zbiórkę na live na
@Andrzej_Jaroslawski: Matka dostała kilkadziesiąt tysięcy złotych za fragment działki od Zodiaku, jakby była taka mądra i okuratna to by sobie dobudowała prosty kibel z wodą i prysznicem (byłoby ich stać na to spokojnie), ale tego po prostu nie zrobiła. Wyluzuj i przestań się przejmować losem tej kobiety jakby co najmniej była Maryją Panną Świętą. Widocznie tak im dobrze i #!$%@? nam do tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wzzx: Ale zaraz, tam przeciez jakieś podpięcie sanitarne musi być, przecież na pewno jest kuchnia z bieżącą wodą no i ta woda gdzieś odpływa co nie? Wiec to chyba nie tak, ze trzeba cale podpięcie robić od zera. Chyba, że się mylę, jeśli tak to mnie poprawcie.
@Andrzej_Jaroslawski: Gwarantuję, że on tego kibla nigdy nie zmieni, tak samo jak nawet nie odmaluje elewacji domu czy wyremontuje swojej nory. Czarny jest wiecznie na mniejszej lub większej bombie, a to co może denerwować trzeźwego człowieka z jakimś nawet minimalnym poczuciem estetyki, jego kompletnie nie rusza. Jakbyś mu przywiózł Lublinem 3.5t #!$%@? z ogródka Konona i wysypał tę hałdę na środku Boboli 10, to też by to leżało przez następne 20