Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NewGuy: bateria do ładowania codziennie przy intensywnym użytkowaniu. Zdjęcia ładne ale są jeszcze lepsze z gcam (tu trzeba poczekać aż dopracują tą apkę). Performens bardzo dobry. Amoled bardzo dobry. Co chcesz wiedzieć?
@sunny-d codziennie czyli wystarczy od rana do wieczora przy częstym używaniu do wykopu i neta? W gry nie gram to dla mnie obojętne.
Jak leży w dłoni? I czy te wystające aparaty jak leży na plecach nie przechylaja aparatu uniemożliwiając korzystanie z leżącego fona?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NewGuy: do tego co napisałeś bez problemu wystarczy bateria. W razie czego - z 10% do >90% ładuje telefon w ~godzine. Bardzo dobrze leży w dłoni, nie zwracalbym uwagi na testy że nie jest wyoblony na tyle bo wiadomo że to już są mega wymagania. Bez problemu można operować telefonem jedną reką - moja dłoń jest mała a daję radę. Wystający aparat nie jest żadnym problemem - nie ma czegoś takiego
@NewGuy bateria trzyma dwa dni bez smartwatcha, a z zegarkiem jeden dzień. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bardzo fajny telefon, super zdjęcia, ładne filmy, trzyma zasięg, nie zamula, Ja lubie grzebać w sofcie więc dodatkowy atut że jest podatny na modyfikację jak to Xiaomi no i w dobrej cenie. Mam, polecam.