Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi którzy dają się oszukiwać sprzedawcą aut, a potem nagle gdy coś się zepsuje to chowają głową w piasek załamani, tak jakby nic się nie stało. Mnie jak by ktoś oszukał przy sprzedawaniu auta to bym go zhejtował z imiona i nazwiska na wszystkich możliwych stronach internetowych, przebiłbym mu również wszystkie opony w aucie i wybił wszystkie szyby w mieszkaniu, a w najgorszym przypadku bym go pobił. Irytuje mnie, że ludzi tak narzekają na handlarzy, a potem gdy ich ktoś wyrucha na sprzedaży, nie próbują się nawet mścić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #januszebiznesu #samochody #handel #polak #humorobrazkowy
Pobierz M.....o - Nie rozumiem ludzi którzy dają się oszukiwać sprzedawcą aut, a potem nagle ...
źródło: comment_4eLTTzsjZDvghkm8tNkz4RYwmAl9MGIp.jpg
  • 5
Nie rozumiem ludzi którzy dają się oszukiwać sprzedawcą aut, a potem nagle gdy coś się zepsuje to chowają głową w piasek załamani, tak jakby nic się nie stało. Mnie jak by ktoś oszukał przy sprzedawaniu auta to bym go zhejtował z imiona i nazwiska na wszystkich możliwych stronach internetowych, przebiłbym mu również wszystkie opony w aucie i wybił wszystkie szyby w mieszkaniu, a w najgorszym przypadku bym go pobił. Irytuje mnie, że