Wpis z mikrobloga

#studbaza #studia #programowanie #programista15k

Mam dylemacik, maturka za tydzien a ja dalej nie ogarnelem sobie zadnej szkoly. Raczej bede sie kierował na studia prywatne w Warszawie - jakieś kierunki sieciowe (chciałbym być programista webowym). Potrafie programowac i chce isc glownie dla papierka, co nie zmienia faktu ze nie chce isc na gowno studia i stracic 3-4 lata z zycia, tylko abym cos sie jednak nauczyl XD. Myślałem nad WWSI i PJATK, choć PJATK wydaje mi się troche za drogie (dzinne). Polecacie jakieś szkoły lub wiecie cos na temat wyzej wymienionych? P.S nie jestem turbo debilem ale nie jestem tez geniuszem matematycznym (slabe 3 na koniec roku wynikajace glownie z lenistwa :D)
  • 10
  • Odpowiedz
@tomeczekqq: Jako osoba która programowała (też akurat webapki) jeszcze przed pójściem na studia mogę powiedzieć, że jedyne co miałem ze studiów to dobre imprezy ¯\_(ツ)_/¯ + może minimalna ilość wiedzy ogólnej z zakresu infy
  • Odpowiedz
Potrafie programowac i chce isc glownie dla papierka

(dzinne)


@tomeczekqq: Bez sensu. Jeżeli masz umiejętności pozwalające już na pracę jako programista i nie planujesz kariery naukowej to tylko zaoczne i praca w tygodniu. Dzięki temu za 3-4 lata będziesz miał i papierek i kilka lat nieporównywalnie bardziej cenionego doświadczenia oraz (co chyba najważniejsze) nie trafisz do worka z tymi niezatrudnialnymi imprezowymi HE HE STUDENCIAKAMI, o których piszą wyżej.
  • Odpowiedz