Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak jest z gwałcicielami, przecież nie wiedzieli że nie można.

@fasttaker: Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie osoby która nie jest świadoma że seks musi być za pozwoleniem obu stron. Wykluczam przypadki pokroju Leszka Pękalskiego, a takie są promilem w morzu. Leszek zresztą też "nie brał co jego" tylko początkowo te kobiety usiłował poderwać.

@Voltaire: Wiele czarnoskórych kobiet po prostu o siebie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mam_cie_w_dupie: generalizuje bo 99 procent czarnych ludzi jest dla mnie paskudnych xd nie podoba mi się sama bardzo ciemna skóra i cechy twarzy typowe dla czarnoskórych. I nie mówię tu o mulatach
@kamyczeq: bo to tylko kolor? XDD

i rozumiem że może się komuś nie podobać, ale mówienie o kimkolwiek że jest "obleśny" bo ma kolor skóry który Ci nie pasuje to gruba przesada i oznaka #!$%@? umysłowego :) Pozdrawiam serdecznie.
@Zyvold może przeczytaj jeszcze raz mój komentarz wcześniej a dowiesz się, że nie ja napisałam że jest obleśny (wow) poza tym nikt nie napisał, że czyjś kolor skóry mu nie pasuje tylko że jest brzydki xDD napisał ktoś, że nienawidzi murzynów bo są brzydcy? Jakoś nie widzę. Więc nie, nie jest to rasizm i krzyczenie HUR DURR RASIZM bez powodu to oznaka #!$%@? umysłowego. Pozdrawiam serdecznie. :)
@tomek001 tak to są peruki, doczepianie i prostowanie włosy. Murzynki nie mają prostych włosów. Dodam od siebie że często w social mediach spotyka się najazd ze strony czarnych kobiet na białe bo się opalają i robią sobie fryzury typowe dla czarnych kobiet- ale w odwrotną stonę oczywiście nie ma reakcji że murzynka postując sobie włosy kradnie kulturę białych kobiet czy coś xD