Wpis z mikrobloga

Wszyscy jęczą o Stefańskiego a prawda jest taka że te dwa karne nie zmieniłyby absolutnie niczego. Lechia powtórzyła swój skandaliczny błąd z końcowki sezonu 2016/17 kiedy zagrała po prostu zachowawczo i wszystko straciła. Tak nie można zdobyć mistrzostwa. Tak nie gra mistrz.

Legia pomimo swojego paralityctwa i Szymańskiego zdołała pokonać Lechię 3:1. Gdyby Legia nie była dziś taka tragiczna to by objechała ją 6:2.

Lechia z taką grą nie może być mistrzem niezależnie od tego jak bardzo tej Legii nie lubicie mireczki.

#mecz #legia #ekstraklasa #pilkanozna
  • 10
@peetee: 100% racji. Jedynie Piast może zaszkodzić Legii, więc na pewno Legia nie może stracić punktów chcąc zdobyć MP. Na ten moment, gdyby mecz Piast - Legia miałby się odbywać jutro, to Piast byłby faworytem. Dzisiaj Legia wykorzystała partactwo Lechii, nic więcej.
nie chce mi się dyskutować bo logika bardzo mocna i nie można jej podważyć, ale skąd ty wziąłeś te 6:2 GDYBY legia "nie była dziś taka tragiczna"? Niby byliby lepsi, niby strzeliliby więcej goli, ale z drugiej strony.. Stracili by więcej? xD


@siedem_dusz: no może z tego że mówię gdyby Lechia miała te dwa karne xD. O to mi chodziło. Wcale nie 1:3 x2. Nie wiem, 6 bramek z dupy sobie