Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: jodyne, tymol, octan wapnia, co 7dni na przemian, czasem że szczyptą mocznika lub saltery wapniowej. Mleko kiedy coś siadzie. W tym roku wchodzi w testy DMSO. Zięba go chwali jako lek na wszystko z więc jest prawdopodobne, że w sposób eko ropier... wszelkie grzyby na roślinach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niewiemja: od trzech lat nie mam chorób. Dopiero końcem września coś się zaczyna, jak już sam zaniedbuje i pogoda słabnie. Oprócz wymienionych specyfików, to niemniej ważna higiena. Obrywanie słabych liści i pilnowanie żeby liście czy opadnięte owoce nie leżały między krzewami. To tam zaczyna się kolonizacja.
Robota praktycznie na każdy dzień.. Ale sama w tym radość. Tak mniej więcej od czerwca do września mam problem z domyciem rąk z tego żółtego
@KrolWlosowzNosa: U mnie higiena nic nie da, reszta rodziny i sąsiedzi mają wywalone i nic nie robią z chorymi krzakami i owocami, taki chory krzak czy owoc leżący sobie po prostu na grządce przez całą jesień, zime i wiosne nie jest tu niczym niezwykłym tak że choroby grzybowe są pewne tak samo jak to że słońce wstanie :D Od razu po wysadzeniu zaczynam wszystko regularnie pryskać