Wpis z mikrobloga

@borsuczki_robio_sztuczki gram na dwóch tylko taka rozgrywka jest fajna, z padem to jakoś nie dam rady w strzelanki tego typu grać, spodoba Ci się też ten rollercoaster z potworami do strzelania, jatka jak s-------n i przednia zabawa xD

Co do strzelania nie jest trudne, intuicyjne i fajnie działa, czasami można się w-----c jak nie można podnieść magazynka czy broni, ale tak to działa bez zarzutu.

Astro bot, zajebisty i mam jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@v1lk o w mordę, zazdro. Też bym chętnie pograł w coś takiego w coopie. Niestety tylko ja mam psvr pośród znajomych. A w astro bota też grałem, dobry jest
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: jest support aima, ale potężnie w-----a otwieranie z nim samochodów, skrzynek etc. Jak będzie na promo to warto, w cenie regularnej, miałbym ból d--y po zakupie. Gameplay jest bardzo drewniany. Mi się bardziej podoba doom z aimem.

Jak kupisz to zapraszam na PW. Trudno ogarnąć kogoś do multika po PL. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jest support aima, ale potężnie w-----a otwieranie z nim samochodów, skrzynek etc.


@postacie: kłamstwo ;p. tez tak myslalam, ale sie okazalo ze nie trzeba wciskac guzika i machac do gory zeby otworzyc tylko mozna po prostu wcisnac i samo sie otwiera ;p. immersja mniejsza, ale wygodniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Latajacafretka
@postacie ja wczoraj myślałem że mi się latarka zbugowała i przestała działać w Gun Club VR. Próbowałem ja ściągać i zakładać, używać innej, resetować grę. Dopiero po 10 minutowej frustracji wyczytałem w google, że ja się włącza/wyłącza naciskając X xD
  • Odpowiedz
Chociaż muszę trochę przystopować z zakupami, zbankrutuje mnie ten vr ʕʔ


@borsuczki_robio_sztuczki: Nie martw się jeżeli chodzi o wydawanie pieniedzy na vr to ja mam psvr i htc vive i co chwile są promocje i tu i tu i zwykle cos kupie i potem żałuje bo i tak ostatecznie leżą gry długie tygodnie albo miesiące bo gram głównie w beat sabera odkad wyszedł :P
  • Odpowiedz
  • 1
@Latajacafretka no problem w tym, że za zwykłą grę płacisz $20 na promocji i masz zabawę na 20-30h albo i 100+ przy open world nawet. A na vr płacisz $20, pograsz godzinę i więcej nie włączasz w większości w moim przypadku :|
  • Odpowiedz