Wpis z mikrobloga

@ravau: nie popieram mesjanizmu żadnej grupy zawodowej a zwłaszcza kierowców, ale jeszcze większą bekę mam z ludzi którzy nie mają podstawowej wiedzy o tym jak funkcjonuje gospodarka. Chcesz dowodów? Poczytaj o niedawnym strajku portugalskich kierowców cystern paliwowych.
  • Odpowiedz
@Maciek5000: Szanowny Panie, to tylko screen, ja się w tamtym wątku nie udzielałem, poprostu mnie rozbawiła dyskusja.

@PanKracy582: narazie to ty atakujesz mnie.
Nie chodzi o bronienie, tylko stawianie swojego zawodu/fachu ponad wszystkimi innymi.

"Bk cb" ( ͡º ͜ʖ͡º) aha
  • Odpowiedz
@ravau:
Wiem, ze moje starania to rzucanie pereł przed wieprze, bo ty tylko rozbawiony jesteś jak jeden obraza drugiego, ale proszę
https://40ton.net/protest-kierowcow-ciezarowek-portugalii-odcieli-kraj-dostaw-paliwa-osiagneli-porozumienie/

Działania protestacyjne rozpoczęły się w poniedziałek i polegały po prostu na odejściu od pracy. Tysiące cystern nie wyjechały więc na drogi, paraliżując w całej Portugalii dostawy paliw. Szacuje się, że po trzech dniach akcji połowa portugalskich stacji nie miała czego sprzedawać. Z problemami borykały się też lotniska oraz przedsiębiorstwa
  • Odpowiedz
@PanKracy582: minie kilka lat, pojawia się pojazdy autonomiczne, cysterna z niską prędkością dostarczy paliwo do stacji, sama się rozładuje... Ciekawe co wtedy :)
  • Odpowiedz
@ravau:
Nie będzie to ani za mojego życia ani twojego.

Ps. Skup się i postaraj się dyskutować na temat, wskazana jest umiejetność czytania ze zrozumieniem.
Miłego dnia panie idealny dzbanku wykopowy
  • Odpowiedz
@PanKracy582: https://swiatoze.pl/nowy-elektryczny-pojazd-autonomiczny-general-motors/

Serii myślisz, że autonomiczne pojazdy nie zagoszczą na drogach w ciągu 10/15 lat?

Stała trasa, dostawa paliwa do stacji, stałą prędkość bezpieczna i samojezdna cysterna, to aż taki obraz odległy, że zakładasz iż nie powstanie w niedalekiej przyszłości?

Dyskutuje na temat, podważam robienie bogów z siebie kierowców, którzy uważają że bez nich świat upadnie. Obecnie jeszcze tak, ale to się zmieni, już się zmienia.

Na razie to oprócz dyskusji
  • Odpowiedz
@ravau mamy 2019rok. Ludzkość nie stworzyła jeszcze sprawnego asystenta pasa ruchu drogowego (takie piszczadlo co hałasuje jak najedziesz na linie), ani sprawnego aktywnego tempomatu (takie coś co utrzymuje stałą odległość od poprzedzającego pojazdu).

Ps. Obydwa systemy to jakby zalążek autonomiczności
PS2. Obydwa systemy zupełnie wyłączają się podczas śnieżycy i sypią błędami na desce rozdzielczej
  • Odpowiedz