Wpis z mikrobloga

Skoro zrobiło się nostalgicznie na tagu, to i ja dorzucę coś od siebie. Posegregowałem resztki mojej kolekcji z dzieciństwa i wrzucę je tutaj, abyście sobie zobaczyli.

Na pierwszym zdjęciu są tylko dwa kapsle. Jest to pierwsza seria która wyszła w 1998 lub 1999. Moim zdaniem była najlepsza.
Na drugim zdjęciu 4 kapsle z kontynuacji pierwszej serii. Poki na niej były w ruchu.
Na trzecim zdjęciu mamy 2 serię, która była w trójwymiarowa.
Na czwartym, kontynuacja 2 serii.
Na piątym zdjęciu mamy serię o nazwie FLASH. Poksy na nich miały namalowane obwódki (farbą fluorescencyjną?). Po naświetleniu, świeciły w ciemności.
Na szóstym zdjęciu mamy serie DUO. Na kapslu był naklejka, pod którą znajdował się pok namalowany okropna farbą. Strasznie się zdzierały.

Dalszych serii już nie zbierałem, bo w tedy zaczęła się mania za Dragon Balla i się zbierało karty z Chio Chipsów.
#pokemongo #pokemon #tazosy #nostalgia
Pobierz Exeggcute - Skoro zrobiło się nostalgicznie na tagu, to i ja dorzucę coś od siebie. P...
źródło: comment_D2rvkmA3z8DDhytSE0gLBB8pL1fgcDcr.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest to pierwsza seria która wyszła w 1998 lub 1999.


@Exeggcute: Jakim cudem? Raczej 2000, we wrześniu tego roku na Polsat zaczęli puszczać odcinki serialu, poza tym na samych tazo powinno być napisane, który rok i jest napisane, że 2000.