Wpis z mikrobloga

Miraski, jest temat, jak ktoś pomoże, to zobowiązuję się na dobrego browara przelać. Skończyłem studia (inżynier obroniony dzisiaj, możecie pogratulować, albo i nie), niestety nie mam już legitymacji, a bardzo bym chciał, w dodatku jak najszybciej, bo jeszcze przez 3 lata moge mieć zniżki i przede wszystkim korzystać z BeActive, karnety na siłowni to drogie są ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie planuję dalej studiować, a chętnie bym się gdzieś zapisał, wziął legitymację i dokupował hologramy co pół roku. Wiem, że dałem dupy z niezapisaniem się na magistra na swojej uczelni na czas, teraz już na to za późno.

Stąd pytanie - gdzie mogę się zapisać na cokolwiek na jakieś kulturoznawstwo tak, aby wydali legitymację studencką od razu, najlepiej bez drogiego wpisowego, jest taka opcja w ogóle? Do października nie uśmiecha mi się czekać. Warszawa here.
#studbaza #studia #pytanie #cebuladeals
  • 6
@blantek: nawet jeśli bym 'zagubił', to nic by mi to nie dało, miałem starą legitymację, papierową, nie plastikową, a pieczątek sam sobie nie podrobię. Plus czytaj posta, tu chodzi o czas, wolę zapłacić już za magisterkę teraz, byle mi tylko wydali legitymację od zaraz, a nie w październiku 2019, stąd pytanie o opcje