Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zmieniają poki za pieczątki, więc jak ktoś nie złapał wszystkich Regi... to już nie złapie xD osobiście trafiłem jednego tylko a tak to same pieski. Bardzo głupi ruch że strony niantica. W najlepszym wypadku było tylko 8 szans na wydropienie tych pokemonów :/
#pokemongo
  • 32
  • Odpowiedz
@kamdz: #!$%@?

xD

wciąż nie mam Registeela. Smuteczek. Myślałem, że od maja wypadną psy a na ich miejsce wejdą Latios i Latias. No i niby tak jest, ale dodatkowo po zdecydowanie za krótkim okresie czasu wypadły Regi xD

Gdybym miał tego Registeela to bym się nawet cieszył, bo będą cztery poki i wszystkie z szansą na shiny (a tylko Lugię mam z nich shiny). A tak to no, ech. Czekać aż
  • Odpowiedz
@kamdz: xD całe szczęście że wywalają te śmieci z pieczątek. Jeszcze jakby był cień szans na shiny, a tak to są nic nie warte. Wrócą na pewno do raidów któregoś dnia, kiedy nikt się tego nie będzie spodziewać, więc nie strasz że po 1 maja nikt nie złapie.
@modzel: zarezerwuj sobie pierwszą sobotę po go festach. Rok temu po safari w Dortmundzie, Chicago i Yokosuce były specjalne 3h raidy na
  • Odpowiedz