Wpis z mikrobloga

@Nabuchodonozor_II: Nie dziwię Ci się. Dlatego uważam, że nieporozumieniem jest to, co się robi w PL, czy standardowe szpitalne zakładanie płytek. Pewnie robi się to, bo a) więcej kasy od NFZ i b) szybsza i pewniejsza procedura. W USA jednak próbuje się najpierw dokonać nieoperacyjnego nastawienia i zabezpieczenia usuwalnymi drutami, a w razie, gdy to się nie uda - dopiero wtedy przechodzi się do bardziej inwazyjnej procedury - śródoperacyjnego składania kości
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Kurde dzięki wszystkim za otuchę :) prosiłem o 2 plusy a tu takie jaja ( ͡º ͜ʖ͡º) A więc tak upadlem z naczepy i chciałem amortyzować upadek ręką żeby sobie głupiego ryja nie rozwalić no i efekt taki że wybity obojczyk i pozrywane ścięgna. Godzinę temu się obudziłem bo miałem pełna narkozę. Najlepsze, że przed operacją prawie w ogóle mnie nie bolało a teraz to płakać z
  • Odpowiedz
@monky: Nie bój się prosić o środki przeciwbólowe, nie pozwól, by ból się rozkręcił, bo to jest jak reakcja łańcuchowa. Najgorsza jest pierwsza dobra. Po 3 dobach będzie duuuuuuuużo lepiej.
  • Odpowiedz