Wpis z mikrobloga

@przeczki: Będą kandydaci wszystkich ugrupowań prointegracyjnych, czyli Lewica Razem też będzie. Uprzejmie proszę o nie rozpowszechnianie bezmyślnie oszczerstw, jakoby w PO/KE byli "złodzieje" (chyba że podasz w formie przypisu, kto z nich co ukradł i skąd to wiadomo).
  • Odpowiedz
@Andreth: stosowali metody rodem z głębokiego prlu. Np. podpalenie budki pod ambasada. Wiem że nic nikomu nie udowodniono ale jak coś udowodnić gdy polecenia wydawane są przez telefon?
  • Odpowiedz
@Andreth: hmm w pytaniach tez widze mozliwosc zadania tych pytan eurosceptykom, zawsze popieram takie inicjatywy, sam jestem euroentuzjasta mozna by powiedziec ze umiarkowanym, ale wystarczy dac sie odezwac aktualnie startujacym eurosceptykom, zeby sami pokazali co soba reprezentuja ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Może kiedyś w przyszłości, gdybyśmy jakiś grant na to dostali czy coś. Póki co robimy to za darmo i na użytek 'swoich' (czyli wyborców prointegracyjnych). Jest jeszcze ten szkopuł, że trudno by było arbitralnie odrzucić patologię, która rzucała w nas racami wyzywając od lewackich k...rew, a nie mamy przyjemności legitymizować typów w rodzaju Bąkiewicza.
  • Odpowiedz
mysle ze sa ludzie z Konfederacji, ktorzy sa cywilizowani jak Mentzen, ktorzy mogliby normalnie pogadac.


@niezdiagnozowany: To prawda. I ja bym osobiście nic nie miała przeciwko debacie czy spotkaniu z Mentzenem. Ale tu musimy mieć jasne kryteria, kogo dopuszczamy a kogo nie. Jeśli dopuścimy osobę A z danej listy, trudno nam odrzucić osobę B z tej samej listy z uzasadnieniem, że jest faszystą i troglodytą.

trzymam kciuki za projekt!


@
  • Odpowiedz