Wpis z mikrobloga

mirki, którzy kupowali mieszkanie z rynku wtórnego, na jakie czynniki patrzyliście przy zakupie mieszkania? Okolica, sąsiedzi, prestiż XD, cena? kupiłem mieszkanie i nie wiem czy dobrze zrobiłem, bo kierowałem się tylko tym żeby po 1. była wysoka prędkość internetu, po 2. w miarę nowe budownictwo, po 3. 1 piętro. Ale najważniejszy był i tak internet. Teraz wolałbym chyba kupić mieszkanie blisko znajomych, okolica też mi się bardziej podobała, #!$%@?łem sobie chyba życie przez uzależnienie od internetu i słuchanie starych :(
#mieszkanie #pytanie #zalesie #przegryw
  • 10
@Thundax: ja kupiłem prawie przy ulicy ze średnim natężeniem ruchu ale dla mnie to raczej plus, bo za wszelką cenę uniknąć spokoju, chciałem widzieć jakieś życie przez okno, też się udało, do sklepów blisko, przychodnia też, wygrałem życie a jednak przegrałem
@kalabanga: szukam w Warszawie i kryteria mam takie:
1. nowe budownictwo
2. blisko dobra komunikacja - mimo że głównie autem jeżdżę to w przyszłości gdybym zmienił pracę itd. to będzie być może istotne
3. funkcjonalny układ mieszkania
4. ekspozycja okien nie na północ, zachód też niemile widziany; jeśli jednak już się tak trafi to mieszkanie dwustronne
5. spożywczy/żabka/stacja benzynowa blisko
6. jakaś zieleń w niedalekiej odległości
7. jeśli są lokale usługowe