Wpis z mikrobloga

#steam #gry #pcmasterrace
Zwróciłem Steamowi grę #arksurvivalevolved, mam w portfelu Steama koło 75zł, już mi się nie chce ich przelewać na kartę, polecicie(mogę dołożyć kilka zł) jakiś fajny survival/wolniejszą strzelankę z elementami rpg/survivalu/coś w klimacie escapefromtarkov rust theforest mistsurvival pubg. Lubię jak są realistyczne brońki/obrażenia i lubię otwarty świat, dłubanie przy budowaniu/zbieraniu(tak tak Panowie smieszki, Minecrafta mam;)). Dzięki

Tag #RUST używamy:

  • gdy piszemy o grze 89.2% (33)
  • gdy piszemy o języku programowania 10.8% (4)

Oddanych głosów: 37

  • 8
@oppy: grałem na piracie, niektóre elementy mi się podobały, ale sporo mi wadziło, czytałem że od czasu wersji pirackiej którą miałem na dysku naprawili sporo rzeczy, ale jednak nie, dalej są te problemy(związane z grywalnością jak i grafiką), pograłem półtorej godziny, zrobiłem rachunek sumienia, na Steamie mam sporo dobrych gier w które jeszcze nie grałem, stwierdziłem że gra będzie się kurzyła, za dwa tygodnie stracę możliwość oddania i już nigdy w
@RabarbarDwurolexowy: Jeśli chodzi o te problemy to akurat jest faktycznie irytujące. Eventy, co chwile coś nowego, ale naprawić żeby dinozaury się chociaż nie blokowały w ścianach czy drzewach to nie ma komu. Od siebie mogę subnautice polecić, nikt ci potrzebny nie będzie, bo gra nie jest na multi, ale nie wiem czy się opłaca kupować, bo swego czasu była w epic games za darmo. ¯\_(ツ)_/¯