Wpis z mikrobloga

istnieja jakies godne polecenia enduro oprocz wr i exc? celuje w 250 4t, mialem kupowac full crossa ale na ten moment waze troche ponad 100 kg wiec przez pierwszy sezon/dwa bym i tak latal po lasach i polach wiec na crossa chyba przyjdzie czas pozniej. enduro sa ciut wytrzymalsze / mniej kosztochłonne czy calkowicie to samo?
#motocross #enduro
  • 12
przez pierwszy sezon/dwa bym i tak latal po lasach i polach


@klamkaodokna: nie pisz tu takich rzeczy bo wykopki cię zaszlachtują ( ͡° ͜ʖ ͡°) między cross a hard enduro nie ma większych różnic w kosztach eksploatacji, w teorii hard enduro powinno być trochę tańsze. Jak chcesz coś wytrzymalszego to moze rozważ jeszcze DRZ400 solidna maszyna, ale też cięższa niż w/w.
@klamkaodokna: nie chce nic mówić, ale musi być z Ciebie niezły kawał chłopa, więc ja bym się zastanowił też nad jakimś 450 na twoim miejscu, sam na takim jeżdzę, i mi jest znacznie lepiej na wiekszej mocy, a waże 70kg. Co do kosztów, to każdy kosztuje mniej więcej to samo. W ogóle to używany czy nowy byś chciał ? Jaka cena ?
@Pitu33: omg, napisalem odpowiedz i zanim wyslalem to kliknalem gdzies i ją utraciłem. w skrocie:
-mam ~188 cm, jak zaczne jezdzic to waga powinna zaczac spadac
-na początek celuje w uzywke z dolnej polki cenowej, cos zeby sie oswoic z maszynami do jazdy w terenie, z tego co widze ta dolna polka jest w przedziale 6-7k ale to sa roczniki 2000-03 i nie wiem na ile solidne one sa. po sezonie/dwoch
@klamkaodokna: W tych pieniądzach bedzie ciężko znaleźć jakieś dobre 4T, celowałbym w 2Tw takiej kwocie, do tego też nie będzie łatwo znaleźć takie nie drogie enduro. Są droższe ze względu na homologację, wiec i to można by sie zastanowić nad crossówką. No chyba że potrzebujesz homolagacje na drogę