Wpis z mikrobloga

Głodni? To świetnie bo mam dla Was nowy przepis! Zapraszam do wykopywania prostego przepisu na amerykańskie żeberka BBQ z piekarnika.

Żeberka w glazurze z sosu BBQ to coś co amerykanie uwielbiają! Przygotowywane są na wiele sposobów w zależności od stanu, czy nawet lokalu który je robi. Tu macie przepis podstawowy, który będzie świetny dla każdego kto dopiero zaczyna przygodę z żeberkami.

Przepis jest mega prosty, a wszystkie składniki kupicie w większości Polskich sklepów. Jego jedyny minus to dość długi czas pieczenia, ale dzięki temu osiągamy efekt podobny do tego, który uzyskujemy na grillu. Oczywiście uważam, że nic nie zastąpi grilla i aromatu drewna, który uzyskamy podczas ich wolnego przygotowywania wykorzystując naturalny ogień, jest to jednak świetna alternatywa kiedy chcemy zrobić je, a na dworze jest zimno lub jest to część jakiegoś większego przyjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wolicie wszystko ogarnąć bez wychodzenia z kuchni.

Mam nadzieję, że przepis tak jak poprzednie przypadnie wam do gustu. Kiedy je zrobicie śmiało publikujcie zdjęcia na mirko i oznaczajcie mnie lub piszcie do mnie PW :) Jeśli macie jakieś pytania to śmiało zadawajcie je w komentarzach do znaleziska, a ja postaram się pomóc na tyle na ile będę umiał :)

Pozdrawiam!

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
Pobierz MG78 - Głodni? To świetnie bo mam dla Was nowy przepis! Zapraszam do wykopywania pros...
źródło: comment_wiChaoMFqX2CetAHNeQY8GIsOgAyRe0c.jpg

Co w kolejnym przepisie?

  • hiszpańskie tapas 9.7% (203)
  • Francesinha (k. portugalska) 7.5% (158)
  • Philly cheesesteak (USA) 13.5% (283)
  • churros (k. hiszpańska) 12.4% (259)
  • burek (k. bałkańska) 10.0% (209)
  • Chili dog (USA) 11.6% (244)
  • langosz (k. węgierska) 26.8% (562)
  • coś z kuchni włoskiej 6.8% (143)
  • coś innego 1.7% (35)

Oddanych głosów: 2096

  • 114
Pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, ale oprócz listy kulinarnej mam też listę o tematyce podróżniczej, gdzie co jakiś czas staram się publikować ciekawe wpisy dotyczące zwiedzania, ciekawych mało popularnych miejsc, itp. Dziś np. dodałem znalezisko Elche - największy gaj palmowy Europy i miasto do którego polecisz za 200 zł (trasa zwiedzania + zdjęcia).

Jeśli interesują Cię tematy podróżniczo turystyczne i chciałbyś abym dołączył Cię do listy wołania z tym związanej
Pobierz MG78 - Pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, ale oprócz listy kulinarnej mam też listę o t...
źródło: comment_f0zvBrWndlG4PrCBpBDprdiu9YQG8bDb.jpg