Wpis z mikrobloga

szukam #fotel dla osoby siedzącej absurdalnie dużo przy komputerze, np. #programista15k
skurczybyk musi być ergonomiczny, bo plecy już nie te i nie zarżnąć mi portfela

moim maxem cenowym jest Ergomax Ergohuman
zalazłem jednak Halmar President, który wydaje się być bardzo zbliżony parametrami a można go wyrwać za 1,2k (vs 1,5-1,9k za ergohumana)

czy ktoś korzystał z obu lub jednego z wymienionych? chętnie zapoznam się z opiniami

ewentualnie proszę polećcie coś, co zjada oba w relacji cena/jakość ;-)
  • 14
Aa takie z sitkiem. To znajomy ma. Chwali sobie bo się nie poci dupa z siedzenia. Co do ergonomii to się nie znam, zapewnie przydała by się jakaś poduszka pod nerki.
@Adrien: na rynku nie ma ergonomicznych foteli do pracy za mniej niż 1k, zaręczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mk321: za dużo się na czymś takim wysiedziałem.
tzn to jest najlepszy wybór w cenie "do 600 pln" jaki widziałem, jednak ma zerowe możliwości dostosowania do siedzącego, kiepskie wsparcie części lędźwiowej pleców itd
mogę wydać kapkę więcej :)
@qbek: Gdzie widziałeś Presidenta za 1,2k? :) Kiedyś, wieki temu kosztował w okolicach 1299 zł ale to było jakieś 3-4 lata temu a dziś jego podstawowa cena to 1599 zł. Jak pałam ogólnie miłością do Halmara to niestety w tej cenie (1599 zł) jest on mniej opłacalny niż Ergohuman, ponieważ jest lekko mniej wytrzymały i jakość użytych materiałów nie jest na tym samym poziomie. U nas po rabacie mógłbyś go mieć
@meblujdom_pl: tak się złożyło, że ostatecznie wyrwałem Presidenta za... 833pln
morele.net miało dosłownie kilka sztuk na stanie w tej cenie :)

baaardzo dziękuję za radę, postaram się kiedyś odwdzięczyć kupując u Was.
czy macie może dodatki do tego fotela? inny zagłówek i kółka kauczukowe? ewentualnie inne dodatki?
Presidenta za... 833pln


@qbek wtf xD Za tyle to my nawet go od producenta nie kupujemy xD Musieli chyba cały kontener zamówić :) Za tyle oczywiście go wyrwać to jak wygrać z rakiem :) Nie no spoko, jak coś to pisz. On kauczuki ma raczej w zestawie.