Wpis z mikrobloga

Mirki, od przeszło 2/3 miesięcy czuje się ciągle zmęczony, nieważne czy śpię 6, 8 czy 12h mam problem ze wstawaniem, pózniej w pracy ledwo żyje, jestem zmęczony, często boli mnie głowa, wracam do domu i czuje się śpiący, ospały i zasypiam prawie, że na siedząco. Przychodzi noc, a ja nie mogę usnąć lub zasypiam i źle śpię. Nie mam siły by cokolwiek robić, ogólnie myślałem, że to będzie przesilenie wiosenne, ale nigdy nie miałem żeby 3 miesiąc leciał na zmęczeniu. W jakie suplementy czy coś warto byłoby zainwestować zanim będę w stanie pójść do lekarza, żeby zrobić jakieś badania? #pytaniedoeksperta #medycyna #kiciochpyta
  • 7
@tomek_27: akurat dietę mam całkiem ok, śniadanie, lunch w pracy, obiad i kolacja plus pomiędzy posiłkami coś podjadam, mało smażonego raczej pieczone czy na parze, no a sportu nie uprawiam, bo mi się nie chce po pracy, bo czuje się jakbym już maraton przebiegł, chociaż wiem, że póki się nie ruszę to tak będę tkwił z takim zmęczeniu @krystian-zolynia: to brzmi ciekawie, bo pierwszy raz o czymś takim słyszę @
@sked: miałem podobnie w styczniu, okazało się spiąc oddycham przez usta, chrapię i jestem niedotleniony. Doszedłem do tego bo miałem opaskę co bada fazy snu i natlenienie krwi. Rozwiązaniem okazała się opaska na brodę za 35 zl. Jak ręką odjął.