Wpis z mikrobloga

Wiecie co będę dzisiaj robić? Będę wegetował! Jak zawsze zresztą. Nic mnie w życiu już nie spotka dobrego. Mówiąc o wegetacji mam na myśli grę w League of Legends - grę sieciową, w którą gram już 7 lat. Może dzisiaj awansuje do Brązu 2. To pokazuje jakim gównem jestem, że mimo 7-letniego doświadczenia kiszę się w jednej randze.
Normiki powiedzą, żebym wyszedł do ludzi, pobiegał, czy inne takie bzdety. Raz wyszedłem do ludzi. Było to 01.04.2019 - dość niedawno. Zostałem tam ośmieszony i utwierdzony w fakcie, że normictwo to najgorsze ścierwo, a hipergamia cipy p0lki nie zna granic. Ta cała akcja tylko dlatego, bo mam ryjec upośledzonego goryla i elfa oraz głos, jakbym miał penisa w buzi.
Ja - jak zwykły, uczciwy człowiek - mam po prostu ochotę, by uszczęśliwić moją miłość, która nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ją kocham. Mówię o Kindze, którą bym przytulił, ucałował i powiedział „Kocham cię”.
#przegryw
Pobierz Przychlast - Wiecie co będę dzisiaj robić? Będę wegetował! Jak zawsze zresztą. Nic mn...
źródło: comment_XqMZuzREJFg3iFA8Apiy8BuJbR2hPNth.jpg
  • 12
@Przychlast daj spokój z tą grą xD
Grałem przez 3 lata, w ostatnim sezonie miałem rozegranych 600 rankedow, grałem całkiem dobrze, ale to jest gra zespołowa i czy coś ugram zależy silnie od tego kogo masz w teamie, teraz uważam to za stratę czasu i wolę sobie na konsoli pograć :)