Wpis z mikrobloga

Ehh, chciałbym mieć znowu te 12 lat żeby móc się w pełni jarać lego, Boże jak ja zazdroszczę tym wszystkim Mirkom którzy mimo 30 na karku potrafią składać i dalej cieszyć się jak dzieci ehh
Chciałbym być taki infantylny żeby bez wstydu kupić klocki i zawieźć je do domu i składać cały dzień
#lego #zabawki #klocki #zalesie
Pobierz z.....s - Ehh, chciałbym mieć znowu te 12 lat żeby móc się w pełni jarać lego, Boże j...
źródło: comment_Tio0NP0yeE1TuTWpvJaIhwuk056T8o22.jpg
  • 16
@zartos: Mam już kilkanaście tyś klocków, 5 półek zastawionych technicsami, creatorami itp i każdy kto wchodzi na imprezie do gabinetu robi wielkie WOOOOOW, a jedną z osób które się ze mnie śmieją jest mój przygłupi szwagier który nie ma absolutnie żadnej pasji poza byciem irytującym.
Chciałbym być taki infantylny żeby bez wstydu kupić klocki i zawieźć je do domu i składać cały dzień


@zartos: Czemu infantylny? Hobby jak hobby, tylko materiał nietypowy. Osobom robiącym modele z papieru też powiesz że są infantylne? :)

Wstyd żeby chłop stary zabawki dla dzieci kupował


@zartos: Noo, co somsiad powie :D

Gorzej jak pójdziesz do pubu w galerii handlowej i po kilku piwach mówisz kumplom „Ziomki, chodźcie do ToysRUs,
Pobierz M_longer - > Chciałbym być taki infantylny żeby bez wstydu kupić klocki i zawieźć je ...
źródło: comment_HFrmsQA4dncVPubyGWLA9Gr6Dt3CvzEG.jpg
@zartos: Wstyd? Ja miałem wstyd bo hobbystycznie za Lego wziąłem się mając 14 lat, wstyd przed rówieśnikami gimbami i w sklepie gdzie trzeba kiedyś było prosić o wpuszczenie do oddzielnego pomieszczenia z klockami Lego.

I tak kilkanaście lat kupuję w tym samym sklepie, te same panie ciągle tam pracują i jakoś nigdy nie było pytań czy dziwnych spojrzeń. A teraz komfortowo zawsze można powiedzieć, że dla chrześnicy, bratanka czy coś.

Trzeba
@zartos Ja pamiętam ostatni zestaw, który kupiłem za nastolatka (17l) i to przykre uczucie, że nie dawał mi on już frajdy jak dawniej. Po 13 latach i przeglądaniu tagu na mirko miłość do LEGO wróciła dzięki wspaniałym modelom samochodów, które nawet jako ozdoba w salonie cieszą oko.
Nie mam jednak pojęcia jak dorosły człowiek może się czegokolwiek wstydzić. Nie ma powodu przejmować się zdaniem ludzi z ciasnymi głowami.