Wpis z mikrobloga

Cześć panie PiS ( ͡~ ͜ʖ ͡°) 28-letni inżynier budowy z tej strony, na umowie między firmami o świadczenie usług doradztwa technicznego. Dzięki piąteczce kaczafiego zwijam manele i jadę do Niemiec pracować jako monter - czekam tylko na oficjalne wprowadzenie testu przedsiębiorcy i następnego dnia jestem spakowany. Pozdro! ( )
Nikt z was nie będzie za mną tęsknił, ale ja tym bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º) do zobaczenia/usłyszenia niedługo jak to wszystko #!$%@?!
#bekazpisu #pis #500plus #budownictwo #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
  • 7
@lavinka wiem, taki podatek płacił mój brat jak był w Niemczech. A nawet jeśli to przy ilości godzin którą robię a które są zagwarantowane obecnie wyjdzie mi jakieś 3100 euro na czysto, także tego...

@Niebadzlosiem w liceum, ale na budowie trzeba znać absolutne podstawy. Bo byłem głupi i myślałem że jak będę panem kierownikiem to złapię pana Boga za nogi ( _)

@FabianBlendzior będą mogli wtedy mi wysyłać wezwania
  • Odpowiedz
@cozaasy: Dobra opcja, powodzonka. A jakbyś potrzebował dobrego montera sieci wod-kan, ciepło, gaz do średniego ciśnienia to dawaj znać, lepsza kasa na tym jest niż na wykopkowym programowaniu
  • Odpowiedz