Wpis z mikrobloga

@iti1986: oczywiście, że zda egzamin jak masz Gullita, Vieirę, Mbappe TOTY czy inne przepotężne karty. Ci prosi co pykają na takich taktyczkach to mają grajków, którzy sami odbierają piłe i strzelają bramki ;) w minimalnym stopniu może Ci to poprawi gre.. jednak ja zawsze byłem zwolennikiem grania swoich taktyk, testowania ich w różnych sytuacjach niż czyste kopiuj wklej z prosa, który ustawił wszystko pod siebie :) Warto tutaj wspomnieć np. o
@Zimus: Gullita nie mam, ale Cruyff op, Socrates op, Matthaus op juz mam, a za niedlugo wjedzie pewnie Vieira prime, wiec prawie zblizony skladem niz granie Allanami i innymi Fredami, obecnie juz jest za pozno wedlug mnie na testowanie wszystkiego ;)
@bart0sz: no nie wiem, mając 6 ikon w składzie (może nie najlepszych ale lepszych napewno niż sporo innych grywalnych kart) wbijałem gorsze wyniki niż jak tera mam 3 ikony a przez długi czas grałem dwiema. Mając kozacki skład też trza umieć nim grać. JA bym chciał się sprawdzić i dostać jakiś składzik za 20-30kk chociaż na jedną lige weekendową i zobaczyć co wbije. Bo #!$%@? też nie raz gadałem no takim