Wpis z mikrobloga

@oblaczek: Boulderowo tyle co ja a lina ? Może minęłaś się z powołaniem i lina to nie twoja droga i trzeba zostać przy kamykach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oblaczek: No to masz zapas na dużo więcej na linie jak 7A na kamykach siadło. Szukaj drogi w formacji jakiej czujesz się mocna i działaj. I nie zrażaj się jak nie wyjdzie za 1, 2, 3, 10 razem. Ja na swoją ostatnią życiówkę jeździłem 3 miesiące 2 razy w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@oblaczek: Zyciówek nie szukaj w kobylanach i bolechowicach. Tam jest trudna cyfra z drobnymi wyjątkami. Pierwszej VI.2 poszukaj w będkowicach bądź słonecznych. Lipczyńska, Samozachwyt, rdzawe ryski, dzikie węże, dzikie wszy. Te drogi są bardzo przystępne w swojej wycenie a przede wszystkim są ładne :)
  • Odpowiedz
Lipczyńska


@fajq: nei wstawiałem się (jeszcze), ale z opinii znajomych bym powiedział że sobie chyba żartujesz. Dzikie węże to VI.4 chyba. Dzikie wszy ok, ale szemranka z ogranicznikiem. Ja robiłem księżycowe krajobrazy na łysych i mogę polecić. Orland Szalony, Chińskie naciągania w Słonecznych
@oblaczek:
  • Odpowiedz
@pilot1123: Tu się trochę zagalopowałem bo Lipczyńska to VI.2+ co nie zmienia faktu że znajdziesz duuużo trudniejsze drogi w tej wycenie. Ta jest ciągowa ale stopnie i chwyty są dobre. Nie masz chamskich ruchów a droga jest Osowa i dosyć łatwo odczytać sekwencję. Dzikie węże mają dwie wersje: z ogrem graficznym za VI.4 oraz bez i jest to VI.2. Orland Szalony jest nieewidentny. Zrobiłem go OS ale pamiętam że był wymagający
  • Odpowiedz