Wpis z mikrobloga

@keisyr: Uuuuu szkoda, tyle czasu w #!$%@?... Mi to wygląda jakby kółko od ekstrudera się "zapchało" plastikiem i zaczęło ślizgać po filamencie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Garw0n jest w tym coś bo o tym samym pomyślałem ;) @smk666 raczej jakby się zapchało to by były włosy murzyna na całości a nie drukowało dalej w "miarę" przynajmniej tak mi się wydaje
  • Odpowiedz
@keisyr:
Chodzi mi o zapchanie rowków w tym radełku. Wtedy czasem się ślizga czasem nie, zależy jak łatwo filament odwija się ze szpuli w danym momencie. No ale wiadomo, w druku 3D jest tyle zmiennych, że nie zawsze to samo rozwiązanie jest uniwersalne.
  • Odpowiedz
@keisyr: wczoraj drukowałem mały element i miałem to samo, ale u mnie najpierw powierzchnia idealna, potem połowa takiego szajsu jak u ciebie i reszta znów OK. przerwałem, pusciłem jeszcze raz bez zadnych zmian i wyszło perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
@smk666: nie wiem, ale mam wrazenie ze filament ktory mam obecnie jest duzo gorszy niz mialem. mialem wczesniej colorfil i szlo wszystko tip top. teraz mam ekofilament by devil cos tam i ciagle jakies problemy
  • Odpowiedz