Wpis z mikrobloga

Mirki co się odjebuje w bolzdze to ja nawet nie

Czasem zaglądam na #przegryw i jak czytam wysrywy o tym jak to #p0lka by tylko jechała na Erasmusa i dawała się czarnemu Enrique spuszczać we wszystkie dziury to trochę kisne xD No ale muszę dzisiaj przyznać rację chłopakom z tagu że faktycznie sytuacja ma się słabo szczególnie na wsi.

Przyjechałem z wojewódzkiego miasta do rodzinnej wsi na święta. Rodzinka konserwatywna więc trzeba lecieć do kościoła na mszę. Okazało się że w wielkanoc był chrzest. Ku mojemu zdziwieniu parka która miała dziecko była ewenementem na skalę wsi bo mąż był czarny. Co do dziecka to możecie się domyśleć jak wyglądało xD Cały Kościół z podziwem patrzył jakie to murzyn ma wspaniałe wysportowane, symetryczne ciało nie to ziemniaczane blade wiejskie mordy zmęczone egzystencją. No ale to tam kit największe jaja były po mszy xD Wychodzę z kościoła a tam między Julkami i Kingami komentarze typu "ale mieszane dzieci są prześliczne", "ale bym chciała mieć takiego pięknego męża", "widziałaś jaki był umięśniony? " i inne tego typu teksty. Aż chciałem prychnąć śmiechem i powiedzieć "TO SIĘ NIE DZIEJE XD" że piwniczaki ze wsi faktycznie nie wymyślają i rynek matrymonialny na wsi jest absolutnie zniszczony.

Współczuję ludziom uwięzionym na wsi z jakichkolwiek powodów. Naprawdę macie ciężko, z fartem mordeczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #badoo
  • 6
@Czajn1k W mrocznych koszmarach przegrywów czesto pojawia się motyw czarnego najeźdzccy - Mokebe. Przegryw wie, że nie jest w stanie dorównać wielkiej czarnej knadze, więc przerzuca swą nienawiść na Polkę, którą ze wszystkich sił stara się sobie obrzydzić. Najcześciej przybiera to formę plugawych seksualnych fantazji, w których epicentrum całego zła jest jej wagina. Porównujac ją do wiadra, worka na spermę czy beczki, przegryw dehumanizuje tą kobiete i pozbawia ją ludzkich cech. Gardząc