Wpis z mikrobloga

Po bardzo wnikliwej analizie muszę stwierdzić, że podobnie jak podczas miareczkowania kwasu zasadą (lub na odwrót), punkt krytyczny w Uniwersum został osiągnięty. Moim zdaniem, Uniwersum znajduje się obecnie w miejscu określonym na wykresie żółtym punktem.
Wiele czynników złożyło się na taki a nie inny - moim zdaniem - stan sytuacji. Pojawienie się redaktoroopiekuna @FS_szkolna17 (Sławka N. (bo RODO) ), który był znacznie bardziej pro-Knur niż pro-Struś, spowodowało u Krzysia wzrost pewności siebie, co automatycznie objawiło się coraz śmielszym #!$%@? (i biciem) j00ra. Struś natomiast został skutecznie zgaszony w marcu, po wstępnych negocjacjach dotyczących #!$%@? go ze stanowiska na rzecz Jana Euborodo. Ksiek kupuje Asterkę i ma prawo jazdy, więc jeden z dwóch argumentów Kajora "o mój samochód" traci znaczenie. Od początku tego roku istnieje widoczna preferencja wśród widzów w kierunku często nawet 40 minutowych expose Prezydenta, niż 15 minutowych psznych gniotów j00ra, który już widać sam nie widzi większego sensu w tym co robi. Kanał Przewodniczącego rozwija się znacznie prężniej i jestem pewien, że do końca 2019 srebrny przycisk JuTuby zawiśnie obok certyfikatu pokrewieństwa z Marszałkiem Józefem P. (bo RODO). Jesteśmy obecnie w miejscu, gdzie to Knur ma większą władzę i respekt. Nie wiem jak inny kononodyści to widzą, ale ja widzę to tak.
#kononowicz to nie #patostreamy
Pobierz jimmysatan666 - Po bardzo wnikliwej analizie muszę stwierdzić, że podobnie jak podcza...
źródło: comment_TArWTKKSZDgrMommvxMWGM2fLrYwNDEV.jpg
  • 2
@jimmysatan666:

@FS_szkolna17 (Sławka N. (bo RODO) ), który był znacznie bardziej pro-Knur niż pro-Struś

Napisales dluuuugi post, narysowales bardzo wspanialy wykres, a nie chcialo ci sie sprawdzic podstawowych faktow, dotyczacych historii relacji Slaaaawka ze Szkolna?
Marian byl , od poczatku swojej (poczatkowo zakulisowej) dzialalnosci w uniwersum, czlonkiem klubu LGBT, zalozonego przez Rafalka i skupiajacego zakochanych w nim na zaboj fanow Majora. Zazylosc miedzy Slawkiem a Narkotykarzem byla powodem wielu scen zazdrosci