Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi testami kwalifikacyjnymi do #comarch? Każdego zapraszają czy tylko wybranych? Niby wysłałem tam do nich CV, ale ciężko chyba będzie do nich się dostać (nie studiuję informatyki, no i nie mam żadnych projektów, którymi bym się pochwalił, ani nie działam w żadnym kole naukowym). Pytam z ciekawości, nie łudzę się, że się dostanę na staż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#staz trochę też #naukaprogramowania
  • 17
  • Odpowiedz
Jeżeli wysłałeś aplikacje na staż (ten z tymi testami) to Ciebie zaproszą. Zapraszają wszystkich i od wyników testu zależy czy będziesz czy nie. Jeżeli chodzi już o zwykłą prace to trudno bez doświadczenia. Zwykle namawiają wtedy na staż (chyba, że masz jakieś projekty i przyciągniesz ich uwagę)
  • Odpowiedz
@fozolif: no to możesz spodziewać się zaproszenia na te testy. Co do samych testów to mogę Ci napisać na pw jak one u mnie wyglądały (mogło się trochę pozmieniać przez ten czas). Sama odpowiedź z testów była pod koniec maja albo na początku czerwca
  • Odpowiedz
@StoLatSamotnosci: ja nie studiuję infy, a składałem aplikację. Czy mnie przyjmą? Trudno powiedzieć, konkurencja jest duża no i ja pierwszy rok, a preferują drugi. Z tego co wiem to LM nie jest obowiązkowy, w aplikacji nie było nic na temat tego, bardziej będą patrzeć, czy masz jakiś projekt no i chyba na wyniki testu.
  • Odpowiedz