Wpis z mikrobloga

Jankowi powinno dać do myslenia, że jego ukochana, "sprawiedliwa" królowa, zabila Tarlych, za to, że nie chcieli ukleknąć. On potrafił się zrzec korony dla dobra ludu, ona tego nie zrobi. Danka jeszcze pokaże szaleństwo Targaryenów.

"King Jaehaerys once told me that madness and greatness are two sides of the same coin. Every time a new Targaryen is born, he said, the gods toss the coin in the air and the world holds its breath to see how it will land".

#got #graotron
  • 11
  • 0
@Aldarith O kurczę, masz rację, umknęło mi to. A ostatni odcinek przedstawił to w innym świetle.

Jednak to nie zmieni faktu, że dla Danki liczy się tylko żelazny tron i pójdzie w ślady ojca. Miała pranie mózgu od dziecka.
  • 0
@Aldarith Jeszcze nie, ale pójdzie. Tak po prostu dopisuję sobie dalszy scenariusz( ͡º ͜ʖ͡º)
Jasiek to już wiele razy powinien umrzeć i mam nadzieję, że nie zakończy żywota. Bo to mój ulubiony bohater, zaraz po lwich braciach.
@Smauga: To takie obejście systemu, ale z błędnym rozumowaniem. Bo w przypadku tej pierwzzej śmierci, nie była ona etapem końcowym, jak mówi przysięga, ale przejściowym.
Tak więc Jon to dezerter.
@Aldarith: Dołożył Wildlingów i to dzięki niemu Daenerys przybyła ze swoją armią. No i zebrał do kupy rody Północy. Nie ma co ukrywać że nie doszłoby do tej bitwy gdyby nie on, bo lordowie północy pochowali by się w swoich domostwach i byliby załatwiani po kolei