Wpis z mikrobloga

@Twinkle: To pewne, ale sam sobie będę coverował. Zresztą najpierw poćwiczę na sztucznej skórze, a później sobie coś walnę na udzie. Trzeba jakoś zacząć, później będę dziarał napalone 14-letnie dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Twinkle: Żaden ignorant (teorię znam, z praktyką gorzej), #!$%@? handpoke może i tak, ale dla mnie nie chodzi tutaj o dzieło życia, a o coś więcej. Widzę, że nie potrafisz zrozumieć, że w tatuażach nie zawsze chodzi o niesamowity projekt i wykonanie. Mam kilka tatuaży zrobionych w studiach, a teraz sam chcę zrobić sobie jakiś niewielki wzór - w czym problem? Od wielu lat jestem zainteresowany tatuażami w różnych kulturach (tak,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JamaloV8: Ale co ja mam Ci tłumaczyć, jak nawet nie rozumiesz co znaczy "ignorant" w świecie tatuażu. Handpoke nie jest #!$%@?. No ale klasycznie trzeba przeinaczyć to co ktoś mówi na swoją korzyść.
@Twinkle: Nie powiedziałem, że stwierdziłaś, że handpoke ogólnie jest "#!$%@?", tylko stwierdziłem, że sam faktycznie wykonam #!$%@? handpoke. Czym różni się słowo "ignorant" w świecie tatuażu od tego klasycznego brzmienia? Ignorant to osoba nie posiadająca wiedzy, ja wiedzę na temat tatuaży posiadam, ale z teorią na bakier.
@Twinkle: Trzeba było tak od razu, nie wiedziałem że tak na niego wołają. Ofc tatuaże wyewoluowały tak, że są teraz sztuką, a nie tylko bazgrołami, ale chcę takim jednym niewielkim tatuażem wrócić do początków tej pięknej historii.
@Twinkle: Czym wnioskujesz, że nie rozumiem? Całkowicie rozumiem o co ci chodzi, ale się z tym nie zgadzam. Jak będę chciał profesjonalnie to sobie zrobię profesjonalnie tak jak wcześniejsze tatuaże. To tak jak z dredami - możesz pójść do eksperta, który zrobi ci baty takie o jakich marzysz, ale równie dobrze możesz zrobić je samemu i odczuć większe przywiązanie, bo są twoim dziełem. Z całą pewnością zrobię sobie handpoke w jakimś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JamaloV8: Nie rozumiesz, że ignorant style to nie jest handpoke. Ignorant style to są najbrzydsze tatuaże na świecie.
Jak chcesz sobie popsuć skórę i to niesterylnie to spoko, miłej infekcji.
xD no tak, zrobić #!$%@? baty bo będzie większe przywiązanie. Ile? Z dwa tygodnie? A dopóki ich nie zetniesz albo nie poprawisz to będziesz miał #!$%@? dredy.
Twinkle - @JamaloV8: Nie rozumiesz, że ignorant style to nie jest handpoke. Ignorant ...

źródło: comment_Mw6DiTNDX5tdwRFDamJ44AVuuDq3H55Q.jpg

Pobierz
@Twinkle: Kto powiedział, że te baty muszą być #!$%@?? Metodą twist and rip (na luzie samemu) można zrobić fajne dredziochy, wystarczy po ich zrobieniu często rolować. Widocznie nie masz pojęcia o tych sprawach.
Kto powiedział, że mój tatuaż musi wyglądać jak te, które tu wrzuciłaś. Dla uzasadnienia swoich przygłupich poglądów wrzuciłaś gówniane dziary mając pewność, że wykonana przeze mnie będzie tak wyglądała. Mówiłem, że popracuję sporo na sztucznej skórze, a później
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JamaloV8: Skądże, nie mam pojęcia gdzie kilka lat robiłam dreadloki i dredy. XD
Jaki Ty jesteś, #!$%@?, głupi. Nie rozumiesz co się do Ciebie pisze, nic, a nic.
@Twinkle: To ty uparcie twierdzisz, że nie można zrobić samemu dobrych dredów i ładnego tatuaży. Rozumiem co ty do mnie piszesz, ale swoje zdanie (którym się podcierałem ostatnio) opierasz tylko na swoich doświadczeniach (które nie muszą być równoznaczne z prawdą), a ty nadal twierdzisz, że "hurr durr nie rozumie debil jeden idiota XD tatuaż #!$%@? chce zrobić, #!$%@? ja robiłam dready i jak samemu zrobisz to trzeba rozpleść, #!$%@? imbecyl zrobi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JamaloV8: Nie no, na pewno nie opieram tego na setkach klientów jacy przychodzili do studia. N A P E W N O. Można samemu sobie zrobić tatuaż nie do coveru, ale trzeba umieć chociażby rysować. Wielu tatuażystów np. Sucha Igła ma na sobie #!$%@? bo myślało tak jak Ty. Nie zrobisz nawet prostej kreski, ale mądrz się dalej.