Wpis z mikrobloga

@lguodwznkoi_e nom, bo jestem lepsza


Jak powiesz mi coś równie abstrakcyjnego, ale związanymi z np. książkami - że np. Pięćdziesiąt twarzy Greya jest lepsze niż Lśnienie - tak samo Cię wyśmieje xD
  • Odpowiedz
@youmpjet: Jako fan obu gier postaram się rozwiązać spór.

Morrowind to gra technicznie dużo, dużo lepsza niż Gothic. Jest ogromna, ma w sobie tyle możliwości rozwoju i tak wiele zaskakujących zależności, że aż dziwne, że to gra z 2002 roku.

Gothic natomiast to klimat. Ma "to coś", co wciąga. Ma postacie z którymi się identyfikujemy, a przyjaźń/wrogość jest taka życiowa, a nie wyprana matematycznie jak w Morrowindzie. W wielu aspektach oba
  • Odpowiedz
@harpiowata: ograłem całego morrowinda, obliviona, skyrima, eso i uważam, że to bardzo bezpłciowa seria. Niby fajne, ale nie wspominam żadnej z tych gier tak jak gothica. Nie wiem jak ty ale wydaje mi się, że to kwestia upodobań i gustu? ( )
  • Odpowiedz
Morrowind to gra technicznie dużo, dużo lepsza niż Gothic.


@oiio: Trzeba miec wyprany mózg żeby tak napisać. Gothic pomimo bycia wydanym rok wczesniej jest bardziej zaawansowany technologicznie, ma lepszy i bardziej interaktwyny świat (dynamiczny, a nie w pełni statyczny jak morrowind), a ponadto postacie potrafią robić coś więcej niż kręcić się w kółko po jednej trasie.
Jedynym atutem morrowinda jest wielkość świata.
  • Odpowiedz
Zainstalowałem Morowinda i grałem 15 min. bo tak mnie #!$%@?ło doczytywanie przy każdych drzwiach, że nic by mi nie było w stanie tego zrekompensować
  • Odpowiedz