Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@harpiowata: idealnym podsumowaniem rywalizacji gothica i TESow jest to, która gra nadal jest wydawana i na której cześć czekaja setki tysięcy fanów, a która jest juz potworkiem po próbie reanimacji, o którą nikt nie daje #!$%@? poza polakami.
  • Odpowiedz
Świat jest okropnie mały


@harpiowata: Lepsze dwie, trzy wielkie mapy z Gothica, gdzie nie ma dwóch takich samych domów/jaskiń/plaż, niż cały #!$%@? świat gdzie po wejściu do jednych podziemi widziałeś 99% innych. xD
  • Odpowiedz
@Goryptic: Ty chyba nie wiesz o czym mówisz; a jako iż post jest o Morrowindzie - Morrowind jest najbardziej nieszablonowym miejscem/regionem/lokacją z gier fantasy jakie kiedykolwiek powstało. Polecam poczytać UESP, albo jakieś książki w którejkolwiek z gier.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Gothic jest lepszy od Morrowinda. Przecież Morrowind jest tak nudnym i wtórnym fantasy, że aż nawet nie chce się czytać tych pierdół, które serwują twórcy. Podchodziłem do niego wiele razy, raz na siłę skończyłem, właśnie przez takie osoby jak Ty, które krzyczą, że Gothic <Morrowind. Tyle że żaden TES to nie jest dobra gra
  • Odpowiedz
a która jest juz potworkiem po próbie reanimacji, o którą nikt nie daje #!$%@? poza polakami.


@krisszschtoff: bo Gothic to był pomysł na jedną grę, który usilnie próbowano ciągnąć dalej. Gothic bez bariery ma tyle samo sensu co kręcenie dalszych wydarzeń Skazanych na Shawshank poza więzieniem.
  • Odpowiedz
@harpiowata: proszę ciebie, ja w gothica przegrałem wiele miesięcy w dzieciństwie, do morowinda podchodziłem wiele razy i nigdy dalej niż początek bo to byłą straszna gra
  • Odpowiedz
@harpiowata: nie że nie potrafiłem, odrzucała mnie mimo kilku prób była strasznie kwadratowa i zwyczajnie zła względem gothic-a, teraz uważam że są bardzo podobne ale jednak za gothicem przemawia nostalgia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
gra z nieprawdopodobnie rozbudowanym lore, mnóstwem pokrywanych ciekawych questów pobocznych i różnymi miastami, każdym z własną historią i architekturą > #!$%@? #!$%@? "POCAŁUJ GOMEZA W DUPE :-DDDDD"
  • Odpowiedz
@harpiowata morrowind był nudny, a gothic wciagał. To że obiektywnie morrowind w wielu aspektach zapewne był lepszą grą nie ma tutaj znaczenia. W gothica 1 i 2 chciało się grać i było to bardzo przyjemne. Mnie ten świat i rozgrywka wciągała niesamowicie.
  • Odpowiedz
@youmpjet: Gothic to syf, kiła i mogiła. Widać to zwłaszcza pod względem przestarzałej mechaniki i sterowania. Nic dziwnego, że jest tak uwielbiany w Polsce, bo Polska to jednak skansen jeśli chodzi o gust, a znajomość cRPG dla przeciętnego polaczka zamyka się na Gothickach, Skajrimie i Wiedźminach.
  • Odpowiedz