Wpis z mikrobloga

@xandra Trafiłaś na czarno za chamskie komentarze o Notre Dame. Też nie jestem prokatolikiem, ale to wiekowe dziedzictwo kulltury. Nie chciałem się denerwować, więc czarno wtedy mocno urosło.

Odblokowuję Cię, skoro chcesz coś tam napisać.

@oba-manigger Dziękuję za zawołanie, mordko! :)
Trafiłaś na czarno za chamskie komentarze o Notre Dame. Też nie jestem prokatolikiem, ale to wiekowe dziedzictwo kulltury.


@kapustnik: No i cię zawołała tagiem beka z katoli w takiej sytuacji.
@xandra Cóż, nie chciałem na pewno wywołać u kogoś smutku. Daleki jestem od tego, aby czynić przykrość komukolwiek :( Dlaczego Cię zczarnolistowałem, to wytłumaczyłem. Naprawdę mocno nie podoba mi się atakowanie kogokolwiek w przypadku gdy dzieje się coś dla niego tak przykrego. A chrześcijanie tak odczuli spłonięcie Notre Dame.

Pomimo tego co mi się przydarzyło, to nie odczuwam nienawiści do katolików. Nie cierpię instytucji, ale dlaczego mam szkalować ludzi? Ludzie są różni.
@xandra Tak, absolutnie każdy katolik zrobił mi krzywdę. Absolutnie każdy. Nie ten jeden gnój. Odpowiedzialnych jest tych kilka miliardów ludzi... Serio tak uważasz? Co Ty w ogóle #!$%@?? Nienawiść Ci mózg wyżarła?
@xandra: Z tobą naprawdę jest coś nie tak xD, minął tydzień a ty nadal nie rozumiesz co ty napisałaś i co przekazałaś tym wpisem o Notre Dame. Jesteś wyjątkowo skrajnym przypadkiem ateistki/antyteistki ( nwm jak siebie określisz) , której nienawiść do katolicyzmu jest tak ogromna gdzie tracisz rozsądek
@kapustnik: Sam ją wrzuciłem na czarno po Notre Dame a ona nie potrafiła zrozumieć że się do niej zwróciłem nie jako ,,nie
@jaxonxst: @kapustnik: Tak właśnie was odmóżdżają klechy, wmawiając że wasze życie nie jest nic warte, , będzie lepsze, jasne! Parę kamieni albo kawałek drewna ma większą wartość niż czyjeś życie? Macie zaburzony system wartość, powtarzam, nikt nie zginął, a wieża spaliła się z powodu głupoty naciągaczy w sutannach. Modlitwy jej nie uchroniły. SRI LANKA TO JEST TRAGEDIA, a nie zakichana wieża.