Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw

Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/40570491/jacys-chetni-%CA%96-tinder-badoo-podrywajzwykopem-logi/

Laski wyglądające bardzo przeciętnie 6/10 max, a pewnie wymagają mitycznego Chada 10/10 o wzroście 192 cm.
Pewnie i tak nie będą miały problemu ze znalezieniem...

Kobieta na pstryknięcie palca może mieć seks i to z gościem atrakcyjniejszym niż ona sama.
Jakie to jest kurde faja niesprawiedliwe.

Specjalnie bym wystalkował te laski, żeby jak po paru latach znalazły jakiegoś beta cucka, to bym mu wysłał tego skrina.( ͡° ͜ʖ ͡°)
d.....h - #p0lka #przegryw

Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/40570491/jacys...

źródło: comment_wiKQDTroDUQkH1h3KKjge5Cc4CMy6mlk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Aerwin: a żebyś wiedzał

@Blinddy: nie zależy, ale pomyśl że normickie laski tak się zachowują, to normikom jakie laski zostały? i jak rozpozznac dobrą kobietę, która tak się nie wybawiała w przeszłości?

@Mirekzkolega: no cóż nie mam nieprzeciętnego wyglądu, założę się że pewnie w grę wchodzi wzrost min. 190 oprócz dobrej mordy.
  • Odpowiedz
Normickie laski nie szukają seksu


@Blinddy: jak jesteś chętny na brutalną prawdę to mogę ci wysłać parę skrinów z rozmów z tindera, gdzie mam fake konto Chada

w skrócie największe normickie kobiety z wyglądem 5/10 i nadwagą polują na Chada

one tym bardziej się chcą wyszaleć z kimś wyglądającym tak dobrze żeby zaleczyć kompleksy własne i coś sobie udowodnić
  • Odpowiedz
@dleifteh Wysyłaj, tylko jeszcze brutalniejszą prawdą jest taka, że jak masz grono dobrych znajomych lub przyjaciół to nie uświadczysz takiego zachowania wśród ani jednej dziewczyny, a większość z nich będzie 7.5/10

Wyglądają na normickie a zachowują się jak Doda na czerwonym dywanie a w ich żyłach płynie E-69, zwany inaczej #!$%@? gównianu, niestety.

Omijaj szerokim łukiem Mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że czujesz się na siłach,
  • Odpowiedz
@Blinddy: mogę wysłać na pw, nie chce publicznie.

czemu tak okrutnie wierzysz normikom i cuckom że na tinderze jest specjalny sort różowych?
są tam normalne, oczywiście jest jakiś odsetek więcej tych roszczeniowych, ale tylko parę % max więcej.

Jeszcze napisz że normalne kobiety patrzą na charakter i mają w dupie wzrost XD

ja parę razy spotkałem tam kolezanki, które wydają się normalne
  • Odpowiedz
@dleifteh Możesz próbować, nie piszę że wszystkie, tylko p0lki omijaj szerokim łukiem, chyba że lubisz tracić czas i pieniądze a ostatecznie i tak nic z tego nie wyjdzie, bo Ty ją zabawisz, a ona Cię będzie co najwyżej lubić

Zawsze się patrzy na wygląd, wzrost jest tylko składową a jak jesteś zadbany to masz conajmniej +2 do skali Ruchensteina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz