Wpis z mikrobloga

@Szczebaks: Mam Galaxy Note8 i... nigdy wiecej szajsunga, drugi raz (tym razem jakies 4-5 miesiecy po wymianie) wypalila mi sie belka adresu z przegladarki internetowej na ekranie, niby flagowce a to jedno wielkie gowno. Wczesniej mialem budzetowki od LG i nigdy nie bylo problemow, lataly z biurka, swiecily godzinami, i byly cale/ekranowi nic nie bylo, wychodzi na to ze na moim supersmartfonie nie moge przegladac neta/odpalic nawigacji bo #!$%@? zaraz ekran
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Retsew: No właśnie, teraz ten raz czy dwa może okazać się ostatnim. Durna moda na szklane telefony.
@Dante27: Takie są wady Amoledów. W tanich LG miałeś pewnie zwykle wyświetlacze IPS, z którymi nic się nie dzieje.
@Szczebaks: nie rozumiem jakim trzeba byc imbecylem zeby se kupic telefon #!$%@? jakims szkłem albo bez lekko wystajacej ramki na wyswietlaczu zeby nie przypierdał ekranem o ziemie, a potem mieć pretensje do świata
mi notorycznie #!$%@? z kieszeni xD taki kroj spodno i co zrobisz jak nic nie zrobisz xD a ze kupiłem 8 par tych samych spodni w roznej kolorystyce to troche przypau xD


@Sweet_acc_pr0sa: znam to. oddaj je do jakiejs krawcowej to ci za 50 PLN czy nawet mniej ogarnie kieszenie w nich.
@tommit: Dokladnie, ale kurde zebym mial takie problemy, gdzie nigdy nie uzywam telefonu na max jasnosci, zawsze 30-70%? Smiech na sali, za taka kase zeby nie wyprodukowac czegos bardziej trwalego, no nic, pojdzie 2x na gwarancje bo jeszcze maja pecha, jest do czerwca :D