Wpis z mikrobloga

Lubicie spotkania rodzinne?

W komentarzach jak chcecie to śmiało, możecie rozwinąć dlaczego tak albo nie. No i analogicznie, dlaczego mieszane uczucia.

#pytanie #ankieta #kiciochpyta

Lubicie spotkania rodzinne?

  • Tak 20.9% (18)
  • Nie 59.3% (51)
  • Mam mieszane uczucia 19.8% (17)

Oddanych głosów: 86

  • 8
  • Odpowiedz
@jasmi_n: Ja to tam jestem ciągle krytykowany przy stole. Nieważne co bym zrobił - czy coś dobrze, czy coś źle w ciągu roku. W sumie takie spotkania to dla mnie zawsze stres, wchodzi kilka/-naście osób i musisz się spowiadać za swoje błędy przy "rodzince".

Dlatego u mnie jest definitywne nie, nienawidzę takich spotkań.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bzam: ja w rodzinie mam sporo śmieszków wiec lubię :) Przeważnie gada się o bieżących sprawach i wspomina śmieszne historie z przeszłości. Żadnego wypytywania.
Nigdy w życiu nie usłyszałam "co Ty wiecznie sama, znajdź sobie kogoś" albo wypytywanie o pracę, czy wcześniej oceny na studiach... Mam duże szczęście pod tym względem :D
  • Odpowiedz
@bzam: Zdecydowanie nie, bo jestem porównywana do rodzeństwa/ kuzynów i zawsze wychodzę na tą najmniej mądrą i zdolną w porównaniu do reszty. No i ciągłe dogadywanie i uszczypliwości odnośnie wyglądu i całej reszty są na porządku dziennym przy takich spotkaniach. Do tego ta sztuczna atmosfera na święta, gdzie przez resztę roku każdy ma na każdego wywalone. Zdecydowanie wolałabym święta w gronie najbliższej rodziny: rodzice i rodzeństwo i byłoby super
  • Odpowiedz