Wpis z mikrobloga

@FeyNiX dla wykopków :) nie jeden chciałby mieć takie mieszkanie 75m2 3 pokoje łazienka duża kuchnia


@rybeczka: zależy od lokalizacji, ja osobiście za mieszkaniami nie przepadam ale jakby było to #!$%@? to nawet domu tam nie chciałbym
@rybeczka: tam nie chciałbym xD

Wole moje mieszkanie które jest podobnej wielkości ale znajduje się w UK blisko centrum w mieście liczącym 280.000 ludzi a w Polsce mały dom w małym mieście nad jeziorem. Stara buda ale okolica przyjemna
@rybeczka: aa to luz, ja tez kiedyś „klitkę” rzeźbiłem pod wynajem i powiem z własnego doświadczenia ze nie ma co dużo inwestować i się przykładać bo i tak nikt nie doceni i zdemolują
@rybeczka: drzwiami jebna i tynk odpadnie albo zawiasy się zerwa, wiec bierz najtańsze. Okna tak samo, z wygładzaniem ścian tez nie przesadzaj, płytki najlepiej kłaść gdzie się da bo jak syf zrobią to lepiej posprzątać niż ściany na nowo robić zwłaszcza jak ujebia tłuszczem albo butami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rybeczka: ja kaucje brałem 600 zł bo był to trochę większy pokój z łazienka i kuchnia osobno na wyłączność to jak zniszczyli to trzeba było wydać z 1500 zł na same materiały bo sam naszczescie robiłem