Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: nie ja mam problem z przewijaniem tylko Ty z czytaniem ze zrozumieniem. OP chce jakiegoś konkretnego pióra z AliExpress, Ty podajesz link do polskiego sklepu. Który na dzień dobry oferuję Parkery, ale nie tylko - co zaznaczyłem pisząc 'między innymi'.
To badziewie w odróżnieniu od Parkera nie zasycha po 12h bez pisania (IM), nie rdzewieje w nim ring na końcu sekcji (Sonnet), nie rysuje się od samego zakładania skuwki (1000),
  • Odpowiedz
  • 4
@chrup to że Parker jest popularny to nie znaczy że jest dobry. Owszem należy go szanować, ale bez przesady. Bardzo fajne są Wingsungi, Hero lub Baoery, ale jeśli chodzi o te dwa pierwsze to z jakością jest loteria. Baoer ma świetne i dopracowane stalówki. W większości chińczyk mają tłoczek w zestawie co pozwala na zaoszczędzenie czasu przy kupnie lub opcje kupna tłoczka za grosze. A ja polecam Pilot 78g. Świetne pióro za
  • Odpowiedz
@chrup: pewnie już sam do tego doszedłeś, ale chińskie pióra kosztują dolara, bo są warte dolara i niestety jako wielki fan aliexpress i regularny kupujący tam co popadnie, chińskich piór nie mogę polecić. Po pierwszym zauroczeniu wychodzą liczne niedoróbki i wady, a moje wszystkie chińskie pióra leżą na sucho w szufladzie, podczas, gdy najczęściej używam Lamy Al-star za stówkę i twsbi 580 za dwie, mimo posiadania innych piór ze złotem 14k
  • Odpowiedz