Wpis z mikrobloga

Jim 27 Warszawa

Zgłoszenie nr 494 z dnia 2019-04-18 10:57:50

Imię: Jim
Wiek: 27
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Mam 27 lat, pracuje jako tester oprogramowania. Uwazam sie za osobe pogodna, ktora lubi zartowac i sie smiac, z duzym dystansem do siebie i swiata. Podstawione imie zobowiazuje ; ) Mam pewne ambicje, do ktorych daze, z roznym skutkiem, ale ciagle nad soba pracuje.

Wygląd
180 cm, 87kg, okulary (niedlugo zamierzam sie ich pozbyc), krotkowlosy, niebieskooki blondyn. Ubieram sie glownie w spodnie z materialu + czysty t-shirt lub sweter, rzadziej koszula, ciagle pracuje nad stylowka.

Zainteresowania
Zaczne od tego, ze bardzo lubie zmywac ;D Interesuje sie rowniez technologia - od Elona Muska po Kube Klawiatura ; ) Od konca zeszlego roku zaczalem chodzic na silownie i jest to cos co umila mi kilka porankow w tygodniu. Od dziecka jestem graczem, poki co glownie na PC, ale juz niedlugo dojdzie konsola. Jakis rok temu zasmakowalem w planszowkach i powoli rozbudowuje moja ‚kolekcje’ (fajnie by bylo miec kogos z kim mozna zagrac 1v1 lub 2vgra). Sporo ostatnio spaceruje no i zakochalem sie w Bieszczadach, wiec musze te dwie rzeczy polaczyc. Na koniec oczywiscie seriale (The Office, Castle i wieeele innych), ostatnio jakos mam wieksze checi na filmy, ktorych praktycznie w ogole nie ogladalem, wiec mam sporo do nadrobienia. Od czasu do czasu ogladam rowniez pilke nozna, ale glownie LM badz ciekawsze mecze w lepszych ligach (niestety, bez tej najlepszej - ekstraklasy :P).

Czego oczekuję?
Podstawiona imie nie jest z przypadku, bardzo podobala mi sie relacja Jima z Pam, glownie dlatego, ze byli przede wszystkim przyjaciolmi, ktorzy mieli podobne poczucie humoru i podejscie do zycia. Nie jestem idealem, popelniam bledy, pewnie jak kazdy i zalezy mi na osobie, ktora potrafi czasem takie bledy zaakceptowac, przymknac oko czy po prostu porozmawiac (bez klotni). Uwazam, ze nie sztuka jest byc dobrym dla kogos jak jest dobrze w zwiazku, sztuka jest byc dobrym jak sie zle dzieje. Jestem bardzo pokojowy, da sie ze mna w kazdym temacie dogadac. Cenie sobie szczerosc i zaufanie, staram sie obdarzac tym innych i nie lubie jak ktos to wykorzustuje. Jako, ze mam pozytywne podejscie do zycia nie szukam ludzi, ktorzy sie katuja wlasnym zyciem i sa w trybie ‚nie’ lub ‚nie da sie’. Pogode ducha mozna dzielic a w gorszych chwilac byc wzajemnym wsparciem. W sumie najbardziej zalezy mi na osobie, ktora unika klotni i jak widzi, ze moze cos sie stac, ze ta ma wybuchnac to sama stara sie to gasic w zarodku (wyjsc jakims zartem z takiej sytuacji) czy po prostu bez zadnych pretensji pogadac.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Roznie. Zalezy od naszego humoru, raz moze byc to seans filmowy/serialowy z winkiem i jedzeniem, innym razem szlajanie sie po gorach, innym (nie)zwykly spacer, jeszcze innym granie w planszowki a innym sama obecnosc w tym samym pokoju gdzie ja np. w cos sobie gram a ona robi cos na co ma aktualnie ochote. Wychodze z zalozenia, ze nie ma co sie zamykac w jeden ‚idealny dzien’ tylko starac sie, aby bylo ich jak najwiecej.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
slub - mysle, ze tak, chociaz jest mi to obojetne
dzieci - tak
uzywki - pije alko okazjonalnie, ciezkie dragi - zdecydowanie nie, papierosy - nie pale, u drugiej osoby mi jakos mocno nie przeszkadzaja

Moge tylko dodac to, ze nie jestem typem 'dwie lewe rece' jezeli chodzi o obowiazki domowe - sprzatam, gotuje (do Amaro mi daleko, ale z glodu nie umrzemy :D), piore i zmywam (<3), nie szukam 'gosposi' czy moze bardziej drugiej matki :)

Najlepiej sie poznac na zywo, wiec jak masz podobny stosunek do zycia to... chodz na kawe ; )

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Jim 27 Warszawa

Zgłoszenie nr 494 z dnia 2019-04-18 10:57:50

Imię:...

źródło: comment_Pc0ibMrdvGhl2Gxw1TAYFk4i3BLcmUel.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony bardzo sympatyczny opis, też uwielbiam związek Pam i Jima. Ale narazie jestem na drugim sezonie więc bez spolerów proszę ;) Chociaż podejrzewam, że kopnie tego idiotę Roya w kupsztala. Powodzenia Mireczku :)
  • Odpowiedz