Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kargaroth: Ja nie bóldupię tylko wyrażam swoje ubolewanie nad krzywdą tej laski jaką sama sobie, a w zasadzie swojemu ciału, wyrządza. Ktoś powinien przemówić jej do rozumu, póki nie jest za późno. A ta analogie z żółtym Peugeot zupełnie nie trafiona. Natomiast gdyby sąsiad kupił nowe Ferrari i zaczął je modyfikować w estetyce wiejskiego tuningu (bo tatuowanie pięknego ciała to trochę jak wiejski tuning) to też wzbudziłoby to we mnie przygnębienie
Ja nie bóldupię tylko wyrażam swoje ubolewanie


@adam-nowakowski: czyli bóldupisz :D

Ktoś powinien przemówić jej do rozumu, póki nie jest za późno.


@adam-nowakowski: ale to jest jej ciało i robi z nim co chce. Ty jesteś randomem z internetu i oczekujesz że wszyscy mają się zachowywać tak żeby to spełniało jakieś Twoje standardy? :D

Bóldupisz i tyle. Masz swój gust to spoko, ale w momencie kiedy starasz się komuś narzucać
@Kargaroth: Po pierwsze wyrażanie żalu z jakiegoś powodu to nie bódupienie, a po drugie w którym miejscu "staram się komuś narzucać swoje zdanie". Wyrażenie swojego zdania czy opinii nie jest jednoznaczne z narzucanie na siłę komukolwiek swojego zdania. Nie imputuj mi słów ani intencji, które nie są zawarte w moich wpisach.