Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: no dobra, teranówki albo jak jest stalówka 10cali w jakimś #!$%@? to też czasem może wyglądać dobrze, ale mówimy tutaj o zwykłym takim autku passat czy inna mazda, opona balon szersza 2x niż felga i stalówka w 2019 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
oferuje 17cali w zamian chce 15cali.

@ToJaTwojMorderca: mam auto na seryjnym sportowym zawieszeniu i największy komfort mam na 18" (Audi A3 225/40/18). Porównanie mam do 15/16/17/18". Wystarczy uzywać rozumu podczas jazdy. Od 3 lat jeszcze nie skrzywiłem felgi. Kiedy założyłem ostatni raz zimowe 16" to aż mnie coś brało tak bardzo auto pływało. A komfort jazdy w mojej ocenie podobny, z tym, że na 18" auto reaguje na skręty kierownicą natychmiast,
@SpokojnyPan: wez ze sie uspokoj, ja tez nie jestem z pierwszej lapanki, jezdze glownie po miescie, nie #!$%@?, w #!$%@? parkuje na chodnikach z wysokimi kraweznikami i w ogole musze wjezdzac w dziwne miejsca, mam bardzo sprawny samochod i wole miec duzo gumy na kole a nie plaski nalesnik. Pozatym fabrycznie w mazdzie były opony o szerokosci 195 a na tych 17 mam 225 i czuc ze go to troche muli.