Wpis z mikrobloga

@Rabusek: nie pomogę z wyborem, ale pytanie jak wyglądał spacer i jak wygląda poranna rutyna?
Psiego przedszkola sobie poszukajcie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to taki punkt nr 1 na liście.
Poza tym nie możesz zapominać, że szczeniak rządzi się swoimi sprawami. Moja trzy pierwsze miesiące życia była kochanym spokojnym bubusiem, a od czwartego miesiąca co do dnia, cały dzień na pełnej #!$%@?, spała tylko (!) w nocy, ewentualnie w dzień
@matra: już jest ustalone spotkanie na przyszła sobotę, ale nie jestem pewien czy dobrze go uczymy, a podobno czegokolwiek, włącznie z higiena, najlepiej uczyć do 16 tygodnia - a czas się powoli kończy :P
a podobno czegokolwiek,


@Rabusek: zrezygnuj z usług osoby, która to powiedziała xD
Po pierwsze - na naukę nigdy nie jest za późno lub za wcześnie, po prostu młody umysł szybciej chłonie, po drugie nie ma reguły na to kiedy pies nauczy się higieny - im skuteczniej uczysz, tym bardziej zwiększasz swoje szanse, ale to i tak kwestia indywidualna. Moja sucz lała do około 9-10 miesiąca życia, za to sucz znajomej, rasa
@Rabusek: to przejdź do realizacji, bo u takiego szczyla to trochę może trwać :) dla ozika 110x70 będzie spoko, 90x60 też ujdzie. Na początku trzeba taką klatkę pomniejszyć dodatkową przegrodą lub jakimiś poduszkami po bokach i przesuwać/wyjmować w miarę wzrostu :)