Wpis z mikrobloga

Denerwują mnie laski z nadwagą, które ciągle krzyczą, że każde ciało jest piękne jednocześnie powtarzając, że one nie są "patykami", "wieszakami", "anorektyczkami" obrażając tym samym osobny szczupłe.

Ogólnie denerwuje mnie fakt, że o grubej osobie nie można powiedzieć, że jest gruba bo się ją obraża, ale gruba osoba może i bardzo często to robi, jeździć po chudych osobach.

Na każdym bilansie w szkole miałam problemy, bo zawsze byłam bardzo chuda. Bez powodu. Słuchałam od nauczycieli i higienistek, że mam "przestać rzygać" czy "zacząć jakoś wyglądać". Jednocześnie w klasie była dziewczyna ważąca ok. 105 kg z ogromną nadwagą, jej jakoś nikt nigdy nie mówił, że ma przestać żreć.

#nadwaga #niedowaga #podwojnestandardy #waga #cialo #rozowepaski #niebieskiepaski #wyglad #zalesie
#niepopularnaopinia
  • 125
@holly_satan: te grube wiedza że tracą 2/3 swojej atrakcyjosci przez to że maja za duzo kg+ zamiast cos zmienic wolą krzyczeć że są piekne (tak jak by to miało zmienic czyjkolwiek gust)

Ja byłem gruby od małego, ale nigdy nie wyzywałem innych za to że są chudzi(chociaz czasem była wytykana moja aparycja, co potrafiło wejsc na psyche), wiedziałem że jak sam nie zaczne dzialac to nic sie nie zmieni.

A teraz,
@Damiax: U mnie była beka, bo przez to że byłam naprawdę cholernie chuda to na mnie siedziały wszystkie grubaski w okolicy i darły ze mnie łacha przez kilka dobrych lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja strasznie dużo jem, bo starałam się zawsze trochę przytyć, przyzwyczajenia zostają, metabolizm zwalnia i teraz też już muszę się pilnować, więc Cię wspieram Mirku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@holly_satan: takich ludzi wyśmiewać w najbardziej chamski i szczeniacki sposób. Toż one się wagą nie przejmują, bo nie widzą wyświetlacza. Bęben im go zasłania.