Wpis z mikrobloga

Ułożyłem zajebisty draft, nie jakiś tam 193 czy coś ale 190 za to Mbappe urodzinowy jest takim kotem że to jest szok, wszystko co miał to strzelił.

Póki co to muszę kupić chociaż 87 bo brakuje mi Kyliana, to był ogromny błąd dać szansę Di Marii 88 , nie nadaje się jest po prostu słaby ma tragiczne wykończenie i nie ma prawej nogi, to go przekreśla.

W czwartek może będę mieć te 270 k :) Szkoda że 1 if kosztuję prawie 900k bo różnica ponoć duża. Raczej p------e i nie będę robić sbc o ikonę, wezmę za swapy baby i zbieram na Kyliana i tak mi się gra zajebiście tym składem, brakuje mi tylko Kyliana.

W miejscu Kyliana gra teraz Di Maria ucl ale wracam do Francuza. I w miejscu Van Dijka gra Rudiger ale będę zbierał też na Van Dzika choć Rudiger jest ok.
#fut
Fifi7 - Ułożyłem zajebisty draft, nie jakiś tam 193 czy coś ale 190 za to Mbappe urod...

źródło: comment_hfYMdSDtuSh5PoEtCB1sUWe789GXvS9Z.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alternatywa dla Mbape moze byc Figo OP na PP strzał ma niesamowity. Ja zamieniłem Mbape na niego ze wzgledu na zgranioe z CR7 i jestem zadowolony. Mbape UCL nawet na rezerwę kupiłem ostatnio ale z ławki wchodził i tak p------i mi sety że pogoniłem go za 400K ktore poszlły właśnie na Varana toty.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fifi7: gdybym nie mial saint maximina to tez bym szedl w mbappe. A tak to szkoda marnowac go niewymiennego na lawie, jak stac mnie tylko na zlotego mbappe, ktory jest prawie identyko. Mialem za to promesa urodzinowego i mysle, ze lepszy od maximina to pewnie i od zlotego mbappe tez
  • Odpowiedz
@adelek192: Początkowo na nominalnej lewej stronie a później zmieniłem Vieriego prime i dałem Kyliana na napad, dzik totalny na n lepszy niż na skrzydle:)

Zresztą będę jescze kończyć ten drafcik bo dopiero 2 rundy zagrałem :)
  • Odpowiedz